Stracił pracę przez zdjęcia na Naszej Klasie

Ostrzeżenie dla was przed umieszczaniem fotek na popularnych serwisach. Wcale nie chodzi o agresję, seks czy narkotyki…
Stracił pracę przez zdjęcia na Naszej Klasie
16.10.2008

O wielkim pechu może mówić były pracownik Banku Spółdzielczego w Suszu, który po dwóch latach, z dnia na dzień stracił pracę, a wszystko przez jedno zdjęcie umieszczone na portalu nasza-klasa.pl.

Fotografia widniała na portalu dwa tygodnie, a był na niej poszkodowany, na tle swojego boksu w pracy. Mężczyzna został wezwany do pani prezes, po tym jak ta dostała anonim od klienta, który napisał, że na podstawie zdjęć, jakie znalazł na Naszej Klasie, stracił zaufanie do banku. Pracownik został od razu zwolniony, nie pomogły tłumaczenia, że na fotografii nie ma logo firmy. Na odchodnym pani prezes pokazała mężczyźnie jeszcze kilka zdjęć, w tym jedno, na którym ma on piwo i powiedziała, że bankierowi takie zachowanie nie przystoi.

Mimo działań Wolnego Związku Zawodowego „Sierpień 80" i prób mediacji, pracownika nie przywrócono na stanowisko. Przegrał też rozprawę w sądzie i w międzyczasie znalazł sobie inną pracę. Teraz próbuje zapomnieć o całej sprawie.

Życie prywatne, dopóki nie jest łamane prawo, pozostaje naszą sprawą, a wtykanie w nie nosa przez pracodawcę powinno być karane. Jak na razie, to pracownik stał się kozłem ofiarnym.

Polecane wideo

Komentarze (167)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2012 19:20
pierwszy portal tylko dla pięknych ludzi www.piekniludzie.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2009 20:45
Pewnie PANI PREZES sama wrzuciła jakies fotki, moze nawet erotyki na nk i ją tak potraktowano to sie wyżyła na pracowniku... Jestem kobieta ale TA KOBIETA powinna sama robote z dnia na dzien stracic i wtedy nie pomoze płacz i lament tak jak tamemu pracownikowi... Precz z Ku***mi nadurzywającymi swojego stanowiska w sprawie nie dotyczących ich! :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2009 19:18
WSZYSCY PREZESI TO IDIOCI
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2009 17:22
ta cala pani prezes to chyba jakas inna jest !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2009 12:46
mialam dokladnie taka sama sytuacje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie