7-letni Kopciuszek z Londynu: Dziecko musiało prać, sprzątać i gotować dla wielkiej rodziny! OBSŁUGIWAŁA 10 OSÓB

Nikt nie dbał o higienę i edukację dziewczynki, za to regularnie ją bito i poniżano.
7-letni Kopciuszek z Londynu: Dziecko musiało prać, sprzątać i gotować dla wielkiej rodziny! OBSŁUGIWAŁA 10 OSÓB
22.04.2012

Czy w XXI wieku nadal możliwe jest niewolnictwo? Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak. Jak donosi brytyjski dziennik The Daily Mail, kilka dni temu w Londynie policja odnalazła 7-letnią dziewczynkę, którą rumuńskie małżeństwo wykorzystywało jako służącą.

- Dziecko musiało prać, sprzątać i gotować dla dziesięcioosobowej rodziny, ponieważ para Rumunów posiada ośmioro własnych potomków – czytamy w gazecie. – Przez nawał obowiązków 7-latka nigdy nie chodziła do szkoły. Nie potrafi czytać, pisać, ani nawet policzyć do 10. To najprawdopodobniej córka sprzątaczki, której pani domu obiecała zapewnić „lepsze życie”.

Kopciuszek – jak nazwali dziewczynkę policjanci – musiał mieszkać w szopie i spać na zniszczonym materacu. Nikt nie dbał o jego higienę, czy uzębienie (dziecko miało zupełnie czarne zęby, ośmiu z nich nie da się już uratować). W momencie policyjnej obławy 7-latka była nie tylko brudna i bosa, ale również posiniaczona.

Co ciekawe, w domu rumuńskiej rodziny znaleziono również drugiego niewolnika – 53-letniego mężczyznę, który został zgwałcony przez najstarszych synów małżeństwa. Brytyjski sąd skazał parę na 8,5 oraz 9 lat pozbawienia wolności.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Minister kultury została oskarżona o rasizm, bo… pokroiła murzynka! (ZOBACZ VIDEO)

Wrzeszczące ciasto nawiązywało do masowego okaleczania kobiet w Afryce. Udany happening?

Kanibalizm w Brazylii? Tak! Oni ludzkim mięsem nadziewali... pierogi!

Nie, to nie żart. Cała trójka morderców należała do sekty Cartel.

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 22:35
"Czy w XXI wieku nadal możliwe jest niewolnictwo? Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak." No na Boga! Niewolnictwo jest na porządku dziennym jeszcze w wielu krajach na świecie! W wielu kulturach! Piszecie te artykuły jakbyście nie mieli pojęcia co się na świecie dzieje...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2012 23:45
aż się nie chce uśmiechać do obcych ludzi na ulicy... jak się pomyśli że mogą katować (myślę że to dobre słowo) siedmioletnią dziewczynkę.......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2012 22:06
Nie podniecajcie sie tak...tu chudzi o Rumunow a nie Romow!! Po angielsku Romanian oznacza kogos pochodzacego z Rumunii, i nie ma odpowiednika dla Roma, jest co najwyzej dla Cygana - Gypsy...wiec sie tak nie oburzajcie, skoro nawet angielskiego dobrze nie znacie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2012 18:32
rumuny jebane
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2012 16:22
nie wiem moze poczytajcie troche o Rumunii ??? TO NORMALNY KRAJ !!!!!!!! Koło słowacji, Węgrzech i Bułgarii, jacyś nienormalni i niedouczeni jesteście nieuki jedne!! Ta historia tej dziewczynki jest straszna! ale mogla miec miejsce w PL, w Niemczech czy nawet w UK ! Rumunia to normalny kraj tylko takie za..rane ciołki ze stereotypowymi mozgami mogą ich do cyganow porownywac! Oni maja nawet mentalnosc podobna do nas polakow!! Polska i Rumunia to dwa podobne kraje, z reszta bardzo goscinne, DO NAUKI a pozniej komentowac!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo