Brutalnie zgwałcona i podpalona Ukrainka NIE ŻYJE! Co oni jej zrobili? WSTRZĄSAJĄCE

19-letnia Oksana błagała na łożu śmierci o karę dla swoich oprawców. Wstrząsające video.
Brutalnie zgwałcona i podpalona Ukrainka NIE ŻYJE! Co oni jej zrobili? WSTRZĄSAJĄCE
31.03.2012

9 marca Oksana Makar poznała w barze dwóch mężczyzn. Wydawali się sympatyczni, dlatego dziewczyna zgodziła się pojechać z nimi do mieszkania ich kolegi. Nie przypuszczała, że ta jedna, lekkomyślna decyzja, może kosztować ją życie.

Mężczyźni najpierw bestialsko zgwałcili 19-latkę, a potem wynieśli na plac budowy i podpalili. Konającą Oksanę znalazł dopiero następnego dnia jeden z przechodniów. - Ofiara była w stanie krytycznym. Przewieziono ją do szpitala, gdzie przeprowadzono amputację jej spalonych kończyn i podłączono ją do aparatury podtrzymującej życie – czytamy na Fakcie.

Mimo to dziewczyna zmarła. Tuż przed śmiercią zgodziła się opowiedzieć przed kamerą, przez co przeszła i jakiej kary oczekuje dla swoich oprawców. – Rzućcie ich ciała psom na pożarcie – łkała w filmiku.

Dwaj zwyrodnialcy trafili co prawda do aresztu, ale szybko wyszli na wolność. Obaj okazali się bowiem synami notabli: ojciec jednego jest prokuratorem; drugiego - szefem rejonowej administracji. Matka ofiary nagłośniła jednak sprawę w mediach, dzięki czemu afera osiągnęła skalę międzynarodową. Miejmy nadzieję, że gwałciciele poniosą zasłużoną karę za śmierć 19-latki.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Pasztetowa afera, czyli co jest w mielonym mięsie poza śladowymi ilościami mięsa?

Kolejne oszustwo producentów żywności. Ble!

Sprzedawca - klient: Jak powinna wyglądać ta relacja? (I jak jest w polskiej rzeczywistości?)

Najgorsi są pracownicy sklepów z materiałami budowlanymi i ubraniami.

 

Komentarze (75)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2012 00:08
Takich skurwieli to nie zabić nawet , bo to by za lekkie dla nich było, tylko MALTRETOWAĆ, wsadzić kijek w dupę, podduszać, przypalać, na końcu na śmierć zagłodzić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2012 19:59
to jest straszne jak w kraju europejskim traktuje sie kobiety i jak dzieci notabli w ukrainie sa bezkarne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 16:04
W takich przypadkach jestem za karą śmierci. Ci ludzie nie mają prawa żyć. Ale powiem więcej. Im trzeba zrobić tak samo! Ewelaa96 wiesz co mówisz? Dożywocie? żeby sobie wygodnie żyli, mieli żarcie za darmo i śmiali sie matce tej kobiety w twarz, że ich utrzymuje? O nie, do tego nie można dopuścić. Ale wiecie... takich rzeczy będzie teraz coraz więcej, a to wszystko przez media, które ciągle mówią o seksie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 21:59
Przyznam racje mogła najpierw pomyśleć zanim z nimi pojechała ale już za późno żeby cofnąć czas,za to można ukarać tych którzy to zrobili mam nadzieje że dostaną dożywocie choć jest to mało prawdopodobne w naszym kraju.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 23:21
Aż się w głowie nie mieści, że coś takiego można zrobić drugiemu człowiekowi. Ale dziewczyna niezbyt rozważna - pojechała z dwoma nieznajomymi chłopakami do mieszkania ich kumpla... Od razu wiadomo, że nic dobrego z czegoś takiego nie wyniknie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo