Przerażające reality-show: Zbrodniarze na chwilę przed śmiercią udzielają wywiadu TV!

Opisują m.in. szczegóły dotyczące dokonanych przez siebie morderstw.
Przerażające reality-show: Zbrodniarze na chwilę przed śmiercią udzielają wywiadu TV!
Fot. bbc.co.uk
22.03.2012

Reality-show zatytułowane "Interviews Before Execution" ("Wywiady przed egzekucją") opiera się na prezentacji sylwetek największych chińskich zbrodniarzy. Wywiady z ludźmi przebywającymi w celi śmierci przeprowadza jedna z tamtejszych celebrytek.

Podczas transmisji na żywo skazańcy z najmniejszymi detalami opisują popełnione przez siebie zbrodnie. Czasem prowadząca jest nawet w stanie skłonić ich do wyrażenia skruchy przed kamerą. Wszystkie rozmowy odbywają się oczywiście chwilę przed wykonaniem wyroku śmierci.

Kontrowersyjny program cieszy się w Chinach olbrzymią popularnością. Szacuje się, że każdy odcinek programu emitowanego w niedziele na antenie stacji Henan Legal Channel, oglądało ok. 40 milionów widzów – informuje serwis niewiarygodne.pl

Co myślicie o takim sposobie zdobywania oglądalności? Czy dziennikarze z Chin nie posunęli się przypadkiem o krok za daleko?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ale WSTYD! Próbny test gimnazjalny wypadł fa-tal-nie! (ZEROWY poziom wiedzy uczniów)

Nawet najbanalniejsze zadania przerosły co piątego gimnazjalistę. Szok!

Cud w Bangkoku: Na niebie pojawił się anioł! (Wierzycie, że to prawdziwy wysłannik Boga?)

Niesamowite zjawisko uwiecznił na fotografii Isres Chorphaka. Ciekawe!

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 14:40
Tutaj wpisz treść komentarza do Przerażające reality-show: Zbrodniarze na chwilę przed śmiercią udzielają wywiadu TV!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 14:39
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 17:02
było to jakieś 3 miesiące w tv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 10:13
PRZESTAŃCIE MENDZIĆ ŻE SKOPIOWALI ARTYKUŁ Z INNEGO PORTALU!! NIE KAŻDY CZYTA WSZYSTKIE PORTALE! JA CZYTAM TYLKO PAPILOTA I WSZYSTKO CO TU JEST NAPISANE JEST DLA MNIE NOWOŚCIĄ!!!!! A JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO SPADAĆ NA NIEWIARYGODNE.PL ;/;/ !!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 07:07
Gdyby nie to, ze ogladalam dokument o tym programie, to bym przełkneła wszystko co jest tu napisane. Po pierwsze - bzdura, program NIE IDZIE NA ŻYWO. Po drugie - nie prowadzi go celebrytka, tylko kobieta w rodzaju naszej Ewy Drzyzgi, więc raczej nie celebrytka. Po trzecie - to nie prawda, że więźniowie opisują wszystko dokładnie. Może kilku jest takich, ale większość mówi ogólnie o różnych rzeczach. Niewielu decyduje się na dokładny opis zdarzeń.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo