Zgwałcił i zamordował nastolatkę na oczach jej sąsiadów

W Rosji wybuchł prawdziwy skandal. Nieznany sprawca brutalnie zgwałcił i zamordował 15-letnią dziewczynę. Wszystko działo się pod oknami jej sąsiadów, ale nikt nie zareagował.
Zgwałcił i zamordował nastolatkę na oczach jej sąsiadów
11.10.2008

Anna Biesznowa była przeciętną, rosyjską nastolatką - razem z mamą mieszkała na jednym z wielkich, biednych blokowisk. Codziennie po szkole chodziła do swojego chłopaka, który wieczorem odprowadzał ją do domu. Tego dnia było jednak inaczej. Anna pokłóciła się z Witalijem i wracała sama.

W czasie dogi do domu zaatakował ją nieznajomy mężczyzna. Na początku dziewczyna się broniła, ale tak naprawdę nie miała żadnych szans. Brutal bił ją i podduszał, a gdy już była nieprzytomna, zgwałcił. Po wszystkim położył się obok nieżyjącej już Anny i jak gdyby nigdy nic, zasnął. Nad ranem zaciągnął zwłoki w okolice śmietnika i zniknął.

Historia jest o tyle tragiczna, że całe zdarzenie widzieli i słyszeli sąsiedzi zabitej dziewczyny. Nikt jej nie pomógł, mimo że szybka reakcja mogłaby jej uratować życie. Świadkowie tłumaczą, że nie zareagowali, gdyż myśleli, że na ich podwórku spotkała się para młodych kochanków. Ilia K. relacjonuje:

„Obudziłem się około drugiej w nocy, były jakieś dziwne odgłosy. Jakby ktoś upadł pod oknem. Zobaczyłem, jak wprost na ulicy, pod moim oknem, mężczyzna z kobietą uprawiają seks. Zdjął jej kurtkę, rozłożył pod krzakiem”.

Porzuconą pod śmietnikiem dziewczyną zainteresowano się dopiero około 10 rano. Okazało się, że została uduszona i ma obitą wątrobę. Sprawcy na razie nie udało się znaleźć.

Tłumaczenie pochodzi ze strony pardon.pl.

Polecane wideo

Komentarze (289)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2009 13:02
Biedna dziewczyna :( i wydaje mi się że u nas wcale nie jest bezpieczniej niż tam..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2009 11:45
Dokładnie - współudział. Szkoda, że ludzie wodząc tragedię, bywają ślepi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2009 17:20
ja bym tą babe zamknęła za współudział ;| i by się nauczyła głupia krowa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2009 17:21
[quote="Gosc"]To się nazywa ludzka znieczulica.... Dobrze że nie mieszkamy w Rosji.....[/quote] tak bo to tylko w Rosji sie dzieja takie rzeczy...myslcie nim cos piszecie.a ta babka co nie zaareagowala to niech ma wyrzuty sumienia do konca zycia...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 09:14
znieczulica ludzka nie ma granic
odpowiedz

Polecane dla Ciebie