Gorzyce na Śląsku: Matka spaliła własne dziecko w piecu. Grozi jej do 5 lat więzienia

Podobno była w szoku poporodowym. Dzieciątko zmarło samo, czy ktoś mu w tym wspaniałomyślnie pomógł? Kolejna TRAGEDIA na ŚLĄSKU.
Gorzyce na Śląsku: Matka spaliła własne dziecko w piecu. Grozi jej do 5 lat więzienia
11.02.2012

Jeszcze na dobre nie ucichła sprawa tragicznej śmierci Madzi z Sosnowca, a tu znów całą Polskę obiegła dramatyczna wiadomość związana z tajemniczym zniknięciem małego dziecka. Tym razem makabra odegrała się w Gorzycach na Śląsku.

35-letnia Magda P. urodziła swoje czwarte dziecko we własnym domu. Noworodek zmarł jednak kilka minut po porodzie. Zszokowana kobieta nie zastanawiała się wiele. Spaliło ciało swojej małej córeczki w domowym piecu – donosi Fakt.pl.

O całym zdarzeniu opieka społeczna dowiedziała się dzięki anonimowemu donosowi. Podobno sąsiedzi pani Magdy widzieli ją w zaawansowanej ciąży. Później nagle brzuch zniknął, a wraz z nim nie było widać również dziecka.

Kobieta została oskarżona o nieumyślne doprowadzenie do śmierci noworodka. Pani Magda nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego nie wezwała pogotowia, gdy zauważyła, że dziecko przestało oddychać Prokuraturę dziwi także to, że kobieta nie pojechała rodzić do szpitala.

Tak naprawdę do końca nie wiadomo, co wydarzyło się w domu oskarżonej. Psychologowie tłumaczą, że mogła ona być w szoku poporodowym.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Nocna PROHIBICJA w Polsce: Po 22:00 nie kupisz już alkoholu - koniec monopoli 24h/d!

Nadchodzi trudny czas dla sklepów monopolowych.

Rośnie liczba TAJEMNICZYCH zaginięć dzieci w Polsce - są uprowadzane przez handlarzy organów?

KTO ZA TYM STOI?

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 17:12
Zobacz www.youtu.be/u4DnAlztI4g
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 21:05
Jest taki art. prawny, który dokładnie mówi o karze dla kobiety ", która pod wpływem ciąży lub porodu zabiła dziecko". Wcale nie musi to być patologia chociaż zakładam, że skoro było to jej czwarte dziecko to pewnie z najniższej klasy społecznej. Niestety taka jest prawda, że na więcej niż dwoje dzieci decydują się tylko ci, których naprawdę stać albo brak im edukacji seksualnej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 00:18
na śląsku dodają coś do wody, czy co?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 16:23
Patologia.!! 5 lat?!?!?! Polskie prawo jest mówiąc delikatnie nieuczciwe. Za posiadanie marihuany też jest 5 lat, a przecież jak ją posiadamy to nikogo nie zabijamy...!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2012 22:16
ONA ZAPRZECZAŁA, ŻE JEST W CIĄŻY! MÓWIŁA, ŻE ZGRUBŁA I BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZY, BO ZAWSZE CHCIAŁA MIEĆ PARĘ KG WIĘCEJ!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo