Rośnie liczba TAJEMNICZYCH zaginięć dzieci w Polsce - są uprowadzane przez handlarzy organów?

KTO ZA TYM STOI?
Rośnie liczba TAJEMNICZYCH zaginięć dzieci w Polsce - są uprowadzane przez handlarzy organów?
02.02.2012

Porwanie 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca wzburzyło całą Polskę. Ludzie, nie mogą uwierzyć, że ktoś mógł dopuścić się tak straszliwego czynu. Co najgorsze jednak, takich tajemniczych zniknięć dzieci jest o wiele więcej niż nam się wydaje.

Tylko w ubiegłym roku w naszym kraju zaginęło 4330 nieletnich. To aż o 20 procent więcej niż w poprzednich latach – informuje Rzeczpospolita. Łupem porywaczy padają głównie maluchy, które nie ukończyły jeszcze szóstego roku życia. Nie brakuje również przypadków zaginięć nieco starszych dzieci oraz nastolatków.

Niektórzy eksperci uważają wręcz, że mamy do czynienia z nową formą przestępczości, jaką jest zarobkowanie na dzieciach. Maluchy zwykle porywane są na zlecenie zagranicznych rodzin, które nie mogą mieć własnego potomstwa. Bywa również i tak, że uprowadza się je dla organów. W naszym kraju nie brakuje również psychopatów, którzy zabierają cudze dzieci, działając pod wpływem emocji i impulsu.

W wyniku tak dużej liczby zaginięć nieletnich, w wielu polskich miastach zapanowała panika. Rodzice boją się posyłać dzieci same do szkoły. Matki nie chcą wychodzić ze swoimi maluchami na ulicę. Kobiety, obawiają się, że może spotkać je ten sam los, co panią Katarzynę – matkę 6-miesięcznej Madzi...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

SONDA: Za którym razem zdałaś na prawko? (Porównaj się z innymi - wiemy, ile osób zdaje za 1 podejściem)

Statystyki są przerażające!

Barbie uprawia ostry seks, morduje z zimną krwią i znęca się nad facetami (Dzikość & OBŁĘD)

Fotografka Mariel Clayton przemieniła słodkie laleczki w wyuzdane, perwersyjne sadystki.

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 17:13
Zobacz www.youtu.be/u4DnAlztI4g
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 15:48
Troche nie aktualne, bo mała Madzie nie została porwana
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 12:03
cos strasznego!!!! Czlowiek wspolczuje matce, a tak naprawde jest zaklamana morderczynia!!! Do czego ludzie sa zdolni!!! Niekiedy w zyciu nawet czlowiekowi nie przeszlo by takie cos przez glowe!!! Straszne!!! NIE CHCIALABYM BYC TERAZ W JEJ CIELE!!!! CHORA PSYCHOPATKA!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 07:39
też słyszałam że to ona się przyczyniła do jej śmierci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2012 23:29
Słyszeliście? Madzia nie została porwana. Dziecko wypadło matce z kocyka i uderzyło głową o próg, a matka zakopała zwłoki i sama wymyśliła tą całą akcję. CO ZA CHORA KOBIETA! Cała Polska jej współczuła!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo