Ksiądz na kazaniu: "Świadectwo nawrócenia Mai Frykowskiej to prawdziwy cud!"

Wszystkich wiernych powinno to skłonić do refleksji.
Ksiądz na kazaniu: "Świadectwo nawrócenia Mai Frykowskiej to prawdziwy cud!"
13.01.2012

Kilka dni temu całą Polskę obiegło sensacyjne nagranie, w którym znana z licznych skandali Maja Frykowska opowiada o swoim nawróceniu. Zapewne wiele z nas zastanawiało się wtedy, czy wyznanie celebrytki jest prawdziwe, czy może służyło po prostu wywołaniu sensacji?

Okazuje się, że nad tym, czy Frytka rzeczywiście „przyjęła Chrystusa do swojego serca” głowią się nawet polscy księża. W jednym z warszawskich kościołów postać Mai Frykowskiej stała się nawet głównym przedmiotem kazania.

Ksiądz na początku przyznał, że sam był zdziwiony tak szczerym wyznaniem artystki. Kiedy jednak przedyskutował całą sprawę z innymi duchownymi, nie miał już żadnych wątpliwości. Z wielkim rozrzewnieniem opowiadał więc na ambonie o spotkaniu  polskiej celebrytki z Jezusem. Mówił, że zdarzył się wielki cud, a wszyscy wierni powinni dążyć do tego samego... – zdaje relacje ze zdarzenia jedna z naszych Czytelniczek.

Autorka listu, który przyszedł do naszej redakcji nie kryje swojego zdziwienia. Długo nie mogła uwierzyć, w to co usłyszała w kościele. Z jednej strony cieszy się, że polscy księża starają się bardziej uwspółcześniać swoje kazania. Ma jednak pewne wątpliwości, czy dawanie jako przykładu świadectwa Frytki było dobrym pomysłem.

Chyba pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że nagranie celebrytki było rzeczywiście szczere i autentyczne.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Czy to POCZĄTEK końca? Tysiące martwych ptaków, setki śniętych ryb - to przyniósł 2012!

Niektórzy uważają, że masowy pogrom zwierząt to zapowiedź czekającej nas pod koniec roku Apokalipsy.

Warszawiacy NAPRAWDĘ zdjęli spodnie w metrze - przejechali się w samych majtkach

Miny zdezorientowanych pasażerów – bezcenne!

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
JOLA (Ocena: 5) 01.01.2014 23:07
drogie anonimy pozwolcie ze was napomne, otorz jesli ktos przyja Jezusa do swego serca to konieczne jest wyznanie tego czyli zlozenie swiadectwa tak jak zrobila to maia frykowska czy radoslaw pazura i wielu innych i nie ma to nic wspolnego z robieniem wokol siebie szumu. Co do pedofili czy innych zboczen nie jest to wina ludzi lecz diabla ktoremu podlega kazdy kto nie wyznal na glos ze jego jedynym panem i zbawicielem jest JEZUS CHRYSTUS.Powiedz na glos z wira w sercu ze JEZUS to twoj jedyny pan i zbawiciel, powiedz ze wyrzekasz sie szatana i za swe grzechy przepraszasz BOGA oraz aby BOG otworzyl twoje oczy duchowe i zamieszkal w twoim sercu to DOPIERO ZOBACZYSZ JAKIE CUDA WYDARZA SIE W TWOIM NEDZNYM DO TEGO MOMENTU ZYCIU. ZNAJDZ MIEJSCE GDZIE JEST CHRZEST W DUCHU SW.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 22:01
ja piernicze. Wypad z Tymi pedofilami (macajacymi male dzieci i zbijajacymi kase) i jezusami i innymi sektami!!! OHH o ile swiat byl by piekniejszy gdyby swiat byl czysty bez zadnej religii a ludzie wzieli by w koncu odpowiedzialnosc za swoje postepowanie a nie wykrecali sie bogiem. Czy wy historii nie znacie i nie wiecie ze koscioly jeszcze do niedawna mordowaly?? ja piernicze..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 01:57
ona robi to specjalnie żeby było o niej głośno to wiadome...nigdy nie lubiłam takich ludzi co robią wokół siebie dużo szumu...a wydaje mi sie że ludzie którzy przeszli jakąś przemianę duchową nie chwalą się tym na prawo i lewo tylko żyją sobie ze swoimi zmianami...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 12:23
Wszystko zależy od tego jak głęboko przyjęła Chrystusa :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 20:15
Tutaj wpisz treść komentarza do Ksiądz na kazaniu: "Świadectwo nawrócenia Mai Frykowskiej to prawdziwy cud!"...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo