Jedna trzecia Twoich znajomych wyląduje w więzieniu! TAKIE SĄ FAKTY (Strach się bać)

Dwudziestolatkowie, jeden po drugim, trafiają za kratki.
Jedna trzecia Twoich znajomych wyląduje w więzieniu! TAKIE SĄ FAKTY (Strach się bać)
26.12.2011

Każdy z nas chciałby mieszkać w kraju, w którym jest bezpiecznie. Niestety żyjemy obecnie w czasach, kiedy z roku na rok systematycznie wzrasta na świecie przestępczość. Z tego powodu, tak naprawdę, nigdzie nie możemy czuć się pewnie.

Potwierdziły to najnowsze badania kryminologów z University of North Carolina. - Co trzeci Amerykanin, zanim skończy 23-lata, trafi do aresztu – alarmują specjaliści. Dodają również: - Ostatnie takie badanie przeprowadzono w USA 44 lata temu. Wtedy do aresztu trafiało 22 proc. młodych, obecnie jest to aż 31 proc. Nie wiemy z czego to wynika, ponieważ w tamtym okresie traktowano przestępców dużo surowiej.

Główne wykroczenia amerykańskiej młodzieży to wagary, zażywanie narkotyków, picie alkoholu, kradzieże, wandalizm, rozboje, a także morderstwa. Młodzi Polacy niestety nie są pod tym względem lepsi. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało nawet specjalny raport, w którym zawarta została polska mapa kryminalnych zagrożeń. Wynika z niej m.in., że obszarem, w jakim najbardziej kwitnie u nas przestępczość jest Dolny i Górny Śląsk. To tutaj odnotowuje się co roku najwięcej kradzieży i włamań. Na niechlubnej liście najbardziej niebezpiecznych regionów kraju znalazła się również Warszawa, w której według statystyk grasuje najwięcej złodziei. Na ogół okradają ludzi na ulicy, w domach i centrach handlowych. Z rozbojami nie radzi sobie natomiast Małopolska – w tym regionie dochodzi bowiem do największej ilości gwałtów.

Biorąc pod uwagę ten zatrważający raport, możemy być pewni, że wkrótce również co trzeci młody Polak będzie spędzał swoje najlepsze lata w więzieniu.

Maja Zielińska

Zobacz także:

21-letni Adolf Hitler: Przez nazistowskie nazwisko boi się wyjść na ulicę!

Po tym jak pewna uczelnia opublikowała w internecie jego dane na liście przyjętych studentów, chłopak stał się przedmiotem straszliwych drwin.

Indie: Cała wioska zatruła się alkoholem domowego wyrobu (Nie żyje ponad 100 osób!)

Ofiar skażonego bimbru może być znacznie więcej.

 

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 13:51
boze, trafic na dolek to nie to samo co siedziec w wiezieniu!!!! co trzeci mlody amerykanin trafia na dolek a nie do wiezienia, to duza roznica, myslcie drogie "redaktorki"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 10:08
skończcie z tymi dopiskami w nawiasach, drogie autorki artykułów...są wkurzające.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 23:33
Ja już dawno wytypowałam, który kumpel, kumpela pójdą siedzieć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 21:30
ten raport jest o amerykanach więc bez sensu porównywać Polskę do nich. jak dla mnie artykuł bez sensu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 19:35
puknijcie się w łeb
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo