Pompowane przyjęcie (Wypijesz drinka, powiększysz penisa) skończyło się śmiercią

Męski odpowiednik tzw. botox party.
Pompowane przyjęcie (Wypijesz drinka, powiększysz penisa) skończyło się śmiercią
15.12.2011

Kryzys sprzyja szukaniu tańszych rozwiązań, ale oszczędzanie na usługach profesjonalistów i powierzanie własnego zdrowia w ręce amatorów może się skończyć wyjątkowo tragicznie. Tymczasem ostatnio media coraz częściej donoszą o prawdziwej fali domorosłych lekarzy (głównie "chirurgów plastycznych"), którzy oferują swoje usługi za bezcen, nie mając o zabiegach zielonego pojęcia.

Chętnych na takie rozwiązania niestety nie brakuje. Wystarczy wspomnieć transseksualistkę Oneal Morris, która zasłynęła unikalną metodą powiększania pośladków. Swoim ofiarom wstrzykiwała mieszankę cementu, wypełniacza do dziurawych opon, oleju mineralnego i kleju. Kiedy sprawą zajęła się policja, okazało się, że miksturę wstrzykiwała także w twarze swoich klientów, by powiększyć ich kości policzkowe. Po takich zabiegach pacjenci wyglądali wprost przerażająco.

Kolejna "specjalistka", która swoją ofertę kierowała głównie do panów (przynajmniej tyle na ten moment wiadomo) to niejaka Kasia Rivera. Kobieta organizowała w swoim domu "pompowane przyjęcia", na których powiększała penisy swoich klientów.

Szokujący proceder wyszedł na światło dzienne dopiero wtedy, kiedy jeden z jej pacjentów zmarł. Mimo że Justin Street miał zaledwie 22 lata, zdecydował się na zabieg powiększenia członka. Pech chciał, że skorzystał z pomocy Rivery. Ta wstrzyknęła mu w przyrodzenie silikon, a mężczyzna następnego dnia już nie żył. Bezpośrednią przyczyną śmierci był zakrzep.

Do tragedii doszło w maju, jednak dopiero teraz oszustce postawiono zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci oraz prowadzenia praktyki medycznej bez zezwolenia. Kobieta może wyjść na wolność po wpłaceniu kaucji w wysokości 75 tys. dolarów. Mamy nadzieję, że w tym czasie powstrzyma się od "pompowania"…

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl 

Zobacz także:

PSY Z RUSZTU - odrażający przebój z menu dla gości wietnamskiego Festiwalu Piwa

Czworonogi są zabijane i obdzierane ze skóry na oczach piwoszy.

560 godzin ciężkiej pracy/miesiąc za marne 790 złotych! Kto haruje jak wół?

Współczesne niewolnictwo.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 16:44
Hanter.pl jak nic.. zal ;/ Troche samodzielnosci ;/
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 15:51
dlaczego zamknac ?przeciez on sam tego chcial..a moze ona mu pow. co mu wstrzykuje ??? to nie wypowiadajcie sie jak nie wiecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 14:33
jak głupim, naiwnym i zdesperowanym trzeba być żeby poddać się czemuś takiemu? babe powinni zamknąć na dożywocie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 10:02
pompowane przyjęcie :) hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 08:53
wyglada jak goryyyl hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie