Zwyrodnialec zgwałcił miesięcznego niemowlaczka! Maleństwo dostało ZAWAŁU

Dziecko w krytycznym stanie trafiło do szpitala.
Zwyrodnialec zgwałcił miesięcznego niemowlaczka! Maleństwo dostało ZAWAŁU
06.12.2011

Pedofilia, czyli osiąganie satysfakcji seksualnej poprzez intymny kontakt z dzieckiem, wydaje się praktyką tak odrażającą, że trudno pisać o niej bez emocji. Tymczasem gwałcenie najmłodszych nadal jest na porządku dziennym wśród wielu rodzin z całego świata i niestety nie zanosi się na to, by problem ten kiedykolwiek miał mieć swój definitywny finał.

Jak donosi Fakt.pl, kilka dni temu do szpitala King's College w Londynie trafił miesięczny chłopiec, który miał pęknięte wszystkie żebra, złamaną rękę, obojczyk oraz przebite płuca. Lekarze zgodnie przyznają, że nigdy wcześniej nie widzieli tak brutalnych i rozległych obrażeń w ciele niemowlaka. Dodają również, że rany wyraźnie wskazują na bestialski gwałt.

Maleństwo najpierw trafiło w ciężkim stanie do placówki medycznej Darent Valley w Dartford, gdzie przeżyło atak serca, a następnie zostało przewiezione do londyńskiego szpitala. – To prawdziwy cud, że żyje – mówią zszokowani doktorzy.

Policji w szybkim czasie udało się ustalić, że prawdopodobnym sprawcą gwałtu był 46-letni mężczyzna. Aresztowano również towarzyszącą mu kobietę. Nieoficjalnie mówi się, że zatrzymani należą do rodziny zgwałconego chłopczyka, jednak śledczy nie potwierdzili jak dotąd tej informacji. - Zwolennicy kary śmierci właśnie dostali solidny argument za jej przywróceniem. Bo czy zasługuje na życie człowiek, który w brutalny sposób gwałci miesięcznego chłopca? – pytają redaktorzy „Faktu”.

Jak Wy odpowiedziałybyście na to pytanie?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Dębica na Podkarpaciu: Nauczyciel z gimnazjum uprawiał seks z uczennicą

Podobno sama go uwodziła.

Wynajął prostytutkę. Kobieta okazała się jego córką (Ale wtopa!)

Historia rodem z filmu.

 

Komentarze (199)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.02.2017 22:04
Tylko smierc dla takiego bagna jakim jest ten pedofil. Tj nie do ogarniecia. A kastracja fizyczna to minimum. I dozywocie oczywiscie. Gdziez matka była wtedy?
odpowiedz
lily (Ocena: 5) 28.08.2014 00:15
Ty tak na poważnie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2013 20:13
Takich jebanych frajerów to powinno się kastrować,i to nie tabletkami,ale chirurgicznie,trwale,wsadzać na dożywocie i zakładać obroże monitorujące.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2012 12:43
Jak tak można.To chore co ten zboczeniec zrobił.Dziwie się że dla takich jak on nie ma kary śmierci!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2012 21:24
gwałcić proporcjonalnie wielkim drągiem.... do połamania żeber i przebicia płuc... złamać łapę i doprowadzić do zawału.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo