Tragiczny finał oświadczyn: Chłopak wspiął się na słup wysokiego napięcia!

Romantyk czy samobójca?
Tragiczny finał oświadczyn: Chłopak wspiął się na słup wysokiego napięcia!
16.12.2011

Zaręczyny są jednym z tych momentów, który każda kobieta chciałaby zapamiętać na całe życie. Niektórzy mężczyźni zaskakują więc wybranki romantycznymi wyjazdami, inni zapraszają swoje przyszłe żony na wykwintne kolacje, podczas których okazuje się, że pierścionek zaręczynowy został przez nich wcześniej ukryty w deserze czy na dnie kieliszka z szampanem. Zdarzają się jednak i tacy, których zbytnio ponosi fantazja. Bardzo łatwo wtedy posunąć się o krok za daleko...

Doskonale przekonał się o tym pewien mieszkaniec południowych Chin. Aby zaskoczyć ukochaną, mężczyzna wspiął się na słup wysokiego napięcia i zaczął deklamować swoje miłosne wyznanie. Niestety, nierozsądny kochanek stracił równowagę. By nie spaść na ziemię, przytrzymał się elektrycznego przewodu – podaje Fakt.pl. Porażony prądem spadł na ziemię. Bezmyślne zachowanie kosztowało go naprawdę wiele. Mężczyzna ma poparzone całe ciało. Na szczęście, mimo sporych obrażeń udało mu się przeżyć.

Całą sytuacją przerażona jest dziewczyna szaleńca. Pomysł chłopaka kompletnie nie przypadł jej do gustu. Co więcej, odrzuciła oświadczyny mężczyzny, twierdząc, że nie ma zamiaru wiązać się z takim „głupcem”.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Dębica na Podkarpaciu: Nauczyciel z gimnazjum uprawiał seks z uczennicą

Podobno sama go uwodziła.

Krwawe przygotowania do mistrzostw: Na Ukrainie zabito już 20 TYSIĘCY psów i kotów

Robią "porządki" przed Euro 2012.

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 06:20
Ah tak na marginesie aby poraził cię prąd należy złapać za 2 przewody , patrz np. na ptaki które siedzą swobodnie na liniach wysokiego napięcia. A po drugie "podaje fakt.pl" to już mnie zastanawia czy to aby nie fake.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 19:39
rzeczywiscie drastyczne -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 13:24
jaki z niego dureń nie wystarczą zwykłe zaręczyny ?? on wygląda jak ..... murzyn po poparzeniu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 20:26
co za dureń , a jeszcze parę lat temu była dziewczyna w Polsce która weszła na słup., tylko ze Ona przeżyła jest o ile pamiętam bez rąk i jednej nogi.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 18:40
o mój boże
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo