Lusia, Tolek, Fuksik i Muszka: Bezbronne psiaki porzucone na ruchliwej ulicy

Szczeniaczki cudem uniknęły śmierci. Teraz czekają w schronisku na nowego właściciela.
Lusia, Tolek, Fuksik i Muszka: Bezbronne psiaki porzucone na ruchliwej ulicy
Fot. Fakt.pl
07.12.2011

Patrząc na zdjęcia 3-letniej Lusi i jej trzech sześciotygodniowych szczeniąt: Tolka, Fuksika i Muszki aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógł świadomie skazać je na śmierć. Psy wyglądają bowiem tak niewinnie i bezbronnie, że trzeba nie mieć serca, aby je skrzywdzić. Tymczasem właściciel zwierząt zapakował je do kartonu i porzucił… na ruchliwej ulicy w Gdańsku.

psy ze schroniska

Fot. Fakt.pl

Psy miały jednak sporo szczęścia w nieszczęściu, ponieważ zauważyła je jedna z przejeżdżających tą trasą kobiet. – To zrządzenie losu, że tamtędy przejeżdżałam, gdyby nie to, te psiaki pewnie zginęłyby pod kołami rozpędzonych samochodów. Z kartonu wystawały ogonki psiaków, to kazało mi się przy nim zatrzymać. Dzięki Bogu akurat nikt za mną nie jechał... – powiedziała na łamach „FaktuKatarzyna Zaleska.

psy ze schroniska

Fot. Fakt.pl

Kobieta zawiozła przerażone zwierzęta do schroniska. Choć mają tam zapewnione posiłki i bezpieczeństwo, każdego dnia wpatrują się w bramę, czekając na swojego właściciela. – Chyba nie rozumieją, że on nie przyjdzie, że ich nie chce, dlatego je wyrzucił, skazując na śmierć – tłumaczy pani Katarzyna. - Wierzymy, że ta historia poruszy ludzi i pieski znajdą prawdziwego, kochającego właściciela. Zasługują na to – dodaje.

psy ze schroniska

Fot. Fakt.pl

Każda osoba, która chce przygarnąć te słodkie pieski, może skontaktować się z gdańskim schroniskiem „Promyk” – nr tel. (58) 522 37 80.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dębica na Podkarpaciu: Nauczyciel z gimnazjum uprawiał seks z uczennicą

Podobno sama go uwodziła.

Krwawe przygotowania do mistrzostw: Na Ukrainie zabito już 20 TYSIĘCY psów i kotów

Robią "porządki" przed Euro 2012.

 

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
mika martynka (Ocena: 5) 29.12.2012 21:59
maluteńkie małe oczka mają słodkie biedne i bezdomne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2012 23:31
jest mi strasznie ciężko.. ale to długa historia.. powiem tylko tyle, że miałam bardzo podobnego pieska do MUSZKI .. maść , nawet imię się zgadzało .. była ze mną od zawsze.. do października :( kiedy tydzień po jej odejściu zobaczyłam to zdjęcie w gazecie, kroiło mi się serce.. chciałam ją mieć.. ale niestety, był rok szkolny i nie mogłam sobie pozwolić na taki wyjazd. mam kawałek do Gdańska, ponieważ mieszkam w okolicach Opola .. :( Dagaa.. :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2012 23:28
:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 14:50
Ja nie mogę , czy ten ktoś jest aż tak głupi? Jak go nie chciał to po co go brał. -.- A jak by co to do schroniska powinno się dać. !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 18:31
żal mi tych ludzi co ja skrzywdzili
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo