Czy Sara była gwałcona przez dziadka? 5-latka trafiła do bidula przez rysunek!

Dziewczynka narysowała nagiego mężczyznę z wielkimi genitaliami!
Czy Sara była gwałcona przez dziadka? 5-latka trafiła do bidula przez rysunek!
Fot. Fakt.pl
24.11.2011

Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie, co czuje matka, której odebrano dziecko? Przez takie piekło przechodzi właśnie pani Iwona Ziobro ze Środy Śląskiej – bohaterka artykułu zamieszczonego na portalu Fakt.pl.

Kobieta kilka dni temu musiała pożegnać się ze swoją małą córeczką. 5-letnią Sarę zabrała opieka społeczna. Dziewczynka przebywa teraz w Domu Małego Dziecka w Jaworze. Nic w tym jednak nie byłoby takiego niecodziennego, gdyby nie dziwne okoliczności całego wydarzenia.

Wszystko zaczęło się bowiem od pewnego rysunku, który mała Sara narysowała podczas zajęć w przedszkolu. Na obrazku znajdował się goły mężczyzna z wielkimi genitaliami. Gdy wychowawczyni zapytała się dziewczynki - kogo przedstawia ten rysunek - ta odpowiedziała, że jest to jej dziadek.

Wyznanie pięciolatki bardzo zaniepokoiło nauczycielkę. Na wszelki wypadek wezwano do przedszkola matkę Sary. Kobieta kompletnie nie wiedziała, co ma myśleć o tej sprawie. Była jednak pewna, że jej ojciec, czyli dziadek dziewczynki jest niewinny.

-Te oskarżenia są bezpodstawne, mój ojciec nic złego nie zrobił mojej córce. Często zostawiam Sarę pod opieką moich rodziców, którzy też opiekują się czasami moimi bratankami – zarzeka się pani Iwona w wywiadzie opublikowanym na portalu Fakt.pl.

Mimo zapewnień matki, dyrekcja przedszkola postanowiła jednak zgłosić całą sprawę do sądu. Pani Iwona została poproszona o ograniczenie kontaktów jej córki z dziadkami. Niestety, pewnego dnia nie miała z kim zostawić Sary. Zaprowadziła więc małą do swoich rodziców.

O całym wydarzeniu dowiedział się kurator sądowy, który natychmiast przybył na miejsce i zażądał wydania dziecka. 5-letnia Sara została przewieziona do Domu Małego Dziecka. Dziewczynka jest w strasznym szoku. Zupełnie nie wie, czemu rozdzieloną ją z matką. Ciągle płacze i nie chce słyszeć żadnych wyjaśnień.

Biedne maleństwo nie może doczekać się powrotu do domu...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Koniec z narko-turystyką: W Holandii skręty TYLKO dla obywateli, turyści już nie zapalą!

Państwo powoli zaczyna wycofywać się z narkotykowej pobłażliwości.

Epidemia SAMOOKALECZEŃ wśród nastolatków: Przypalają się i tną sobie skórę!

Jak to robią i dlaczego?

Polecane wideo

Komentarze (88)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 17:40
ta szkoła spada na psy !!!!!! razem z dyrkiem i psychologiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 19:57
biedna matka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 12:21
Widzialam rysunek narysowany przez Sare,niestety nie widzialam tam duzych genitali/o ktorych jest mowa w artykule/Rysunek przypomina bardziej czesc ciala kobiety.W tym wieku dzieci interesuja sie swoimi narzadami,narzadami plci przeciwnej,dziewczynki podgladaja chlopakow i odwrotnie,zadaja sobie pytania dlaczego u chloczyka tak wyglada,a u dziewczynki tak...Zaskoczenim jest dla mnie interpretacja rysunku przez osoby fachowe/przedszkolanka,psycholog.../Zadaje sobie rowniez pytanie:dlaczego dziecko zostalo ukarane,jesli podejrzany o przestepstwo jest dziadek?Kto tu byl rzadny sensacji,komu chodzilo o zranienie psychiczne malej,niewinnej istoty.Czlowiek,to jak tablica na ktorej zapisywane sa wszystkie wydarzenia,ktore to maja wplyw na rozwoj czlowieka.Nie wierze tez aby podejrzenia o molestowanie byly prawda.dziadek nie mieszka sam,jest jeszcze babka i napewno zareagowalaby,jesli by do czegos takiego doszlo.Rodzice dziecka tez musieliby cos zauwazyc.Komu zalezalo na zepsuciu opini tym ludziom,komu zalezalo na zepsuciu relacji rodzinnych?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2011 18:58
szczerze współczuć rodzicą dziecka i tej małej kruszynce co oni musieli przejść !!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 13:51
podejrzewam ze jak by dzieciakom z przedszkola powiedziec ze maja narysować genitalia to wieksza połowa by to zorbiła!! i co ? wtedy tez by kazde dziecko zosatło zabrane ?? bo było by molestowane ?? PSYCHOLOG OD SIEDMIU BOLEŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie