Myśliwy zakopał psa żywcem! Zwierzak został uratowany dopiero po 40 godzinach

Psiak ledwo oddychał, nie mógł jeść ani się poruszać.
Myśliwy zakopał psa żywcem! Zwierzak został uratowany dopiero po 40 godzinach
Fot. Fakt.pl
09.11.2011

Choć o znęcaniu się nad zwierzętami słyszeliśmy już wielokrotnie, to jednak wydarzenia, które kilka dni temu miały miejsce we wsi Desenzano na północy Włoch, są wyjątkowo wstrząsające.

Jak donosi Fakt.pl, włoską opinię publiczną zbulwersowała ostatnio historia psa, który został żywcem zakopany przez swego właściciela, myśliwego. Powód tego bestialskiego czynu był dość prozaiczny – chodziło mianowicie o niezadowalające osiągnięcia czworonoga na polowaniach.

Jerry

Fot. Fakt.pl

Mężczyzna najpierw wykopał w ziemi ogromną dziurę, a następnie bandażem zawiązał swojemu psu oczy i wrzucił go do otworu. Zdezorientowany psiak nie wiedział, co się dzieje, kiedy myśliwy zrzucał na niego stertę cegieł i piachu. Zanim zwierzę zostało odnalezione przez policję, pod gruzami spędziło aż 40 godzin. - Jerry był wycieńczony, z trudem oddychał, nie był w stanie się poruszyć – czytamy w serwisie.

Breton natychmiast został powierzony opiece weterynarza. Po czterech dniach kuracji psiak jest w stanie samodzielnie jeść, pić oraz stać na swoich łapach. Podobno jego życiu już nic nie zagraża.

Jerry

Fot. Fakt.pl

Zaledwie kilka godzin po nagłośnieniu całej sprawy przez media, zgłosiło się również wiele osób zainteresowanych przygarnięciem Jerry’ego. Tylko czy psiak jeszcze kiedykolwiek będzie umiał zaufać jakiemuś człowiekowi?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Sam zoperował sobie oko, bo żaden z lekarzy nie chciał udzielić mu pomocy!

Bulwersująca historia pana Szymona.

Liczba ludności Ziemi podwoi się w ciągu najbliższych 90 lat! To będzie MASAKRA

Nieciekawe prognozy na przyszłość! Ludzie będą zmagać się z biedą, bezrobociem i głodem.

 

Polecane wideo

Komentarze (177)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2011 19:30
ja bym mu leb rozwalil najchetniej szma.cie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 13:36
ja kudało mu sie utrtowac!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 14:25
brak słów... zabilabym tego idiote!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 10:10
jak mozna być takim potworem ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 09:37
Tacy ludzie obojętni na cierpienie zwierząt którzy wyrządzaja im krzywde sa zagorżeniem rowniez dla czlowieka bo jezeli jest mu obojetna smierc zywej isoty jaka jest zwierze to rowniez z czasem bedzie mu obojetny los czlowieka i moze zrobic to samo lub cos gorszego ludziom!!!!!! zamknać mende za kraty i katowac codziennie!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie