Wybitny historyk okazał się ZWYROLEM - trzymał w domu 26 trupów, które przebierał jak lalki

Od czasu do czasu sypiał również w trumnach.
Wybitny historyk okazał się ZWYROLEM - trzymał w domu 26 trupów, które przebierał jak lalki
08.11.2011

Czasami inteligencja i wielka wiedza nie idą w parze ze zdrową psychiką. Nawet najmądrzejsi ludzie potrafią się pogubić i dopuścić się czynów, które są bez wątpienia karygodne. Tak właśnie było w przypadku rosyjskiego geniusza, który znalazł dość osobliwy sposób na życie. Anatoly Moskvina, o którym mowa, przez kilka lat mieszkał bowiem… z 26 martwymi kobietami.

Makabrycznego odkrycia dokonali rodzice mężczyzny, którzy wracając z wakacji, postanowili nieoczekiwanie odwiedzić swojego 45-letniego syna. Nie spodziewali się, że 3-pokojowe mieszkanie pełni dla niego rolę cmentarzyska - w każdym pomieszczeniu znajdowały się ludzkie zwłoki.

Konkretnie były to ciała młodych kobiet w wieku 15-26 lat. Śledczy dokładnie obejrzeli każdą z nich. Okazało się, że wszystkie zmarły w przeciągu ostatniego roku, a ich ciała były dość dobrze zachowane. To jednak nie wszystko, bo każde z ciał było przez Rosjanina starannie ubrane - Moskvina przebierał je niczym zabawki. Niektóre wyglądały jak lalki w kolorowych strojach, inne przypominały pluszowe misie. W sumie było ich 26.

W jaki sposób znalazły się w mieszkaniu? 45-latek odwiedził prawdopodobnie kilkaset cmentarzy. Rozkopywał świeże groby, zwłoki przekładał do foliowego worka i przewoził do domu. Co ciekawe, szaleniec jest wybitnym historykiem, pracował w muzeum, zajmował się także dziennikarstwem. Mówi biegle w aż 13 językach. W czasie śledztwa przyznał się, że zdarzało mu się spać na cmentarnych ławkach, a nawet w trumnach.

Mężczyzna został zwolniony z aresztu, jednak do tej pory nie wiadomo, jakie dokładnie postawiono mu zarzuty.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Sam zoperował sobie oko, bo żaden z lekarzy nie chciał udzielić mu pomocy!

Bulwersująca historia pana Szymona.

Liczba ludności Ziemi podwoi się w ciągu najbliższych 90 lat! To będzie MASAKRA

Nieciekawe prognozy na przyszłość! Ludzie będą zmagać się z biedą, bezrobociem i głodem.

 

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
jaaga (Ocena: 5) 14.11.2013 17:15
To jest po prostu psychopata i zbrodniarz a nie dobroduszny człowiek którego nie powinno określać się mianem historyka . Historycy powinni zajmować się swoją pracą tylko nie w sposób włamywania się na cmentarzach i wyjmowania z grobu trupów , i jeszcze na dodatek ten psychol nie zdaje sobie dobrze sprawy z tego że nie powinno wyjmować z grobów zmarłych ich ciała i bawić się nimi to jest niedozwolone ,. Nie rozumiem tego jak można bawić się ciałami zmarłych i jeszcze ubierać i przebierać je jak zwykłe lalki to przechodzi ludzkie myślenie ,trzeba być naprawdę chorym psychicznie żeby tak czynić . Każdy z nas popęłnia w swoim życiu jakiś błąd , ale nie aż tak żeby grzebać w grobach , udawać człowieka wykształconego i utalentowanego różnymi talentami , w głowie się to nie mieści , taki człowiek powinnienen przejść badania psychiatryczne ,musi się leczyć . Uważam że w dzisiejszym czasach ludziom całkowicie w głowach się miesza tymi bzdurnymi plotami i różnego rodzaju faktami ,ludzie mają za dobrze więc mają wszystko w dupie i nie martwią się o nic a w biednych krajach jest całkiem inna sytuacja tam ludzie nie mają pieniędzy i nie mają co do garnka włożyć a sobie jakoś dają radę i nie narzekają że jest im źle , a tutaj większość z nas nie potrafi docenic to co ma , nawet najmniejszy i małowartościowy drobiazg wyprowadza z równowagi ludzi , to co się teraz dzieje na świecie przechodzi samo ludzkie pojęcie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 22:04
jedni zberają znaczki, inni monety a inni... trupy ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 22:02
zwyrol to równie głupie słowo co wykon, nie ma ich w słowniku a jest non stop nadużywane...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 20:14
zwyrolem jest autorka tego tekstu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2011 18:54
"Zwyrolem" to chyba jest autorka ! DO AUTORKI: zapraszam do edukacji i pracy nad używanym słownictwem. Lepiej schowaj te głupawe neologizmy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo