Ale PATOLOGIA! 21-letnia mamusia biła i GRYZŁA swoje dziecko (Piotruś ma siniaki nawet na buzi!)

Wyrodna matka wyładowywała furię na dwulatku.
Ale PATOLOGIA! 21-letnia mamusia biła i GRYZŁA swoje dziecko (Piotruś ma siniaki nawet na buzi!)
20.10.2011

Największe dramaty dzieją się najczęściej za zamkniętymi drzwiami domu rodzinnego. Bezbronne ofiary agresji dorosłych - ich dzieci - znoszą niewyobrażalne cierpienia, bo albo nie wiedzą do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc, albo... są zbyt małe, aby szukać interwencji na zewnątrz.

Trudno nam sobie wyobrazić i zrozumieć, co kierowało 21-letnią Katarzyną W. z Głuchołaz w woj. opolskim, która traktowała swojego 2-letniego synka, Piotrusia, z agresją obozowego kapo. Biła i gryzła własne dziecko, pozostawiając ślady na jego ciele w postaci ran i zasinień - nawet na twarzy!

Teraz, kiedy sprawa wyszła na jaw, a chłopczyk trafił do szpitala ze stłuczeniem mózgu i trzema złamanymi żebrami, jest szansa, że jego koszmar wreszcie się skończy. Matce bowiem zabroniono zbliżania się do dziecka, a już za chwilę może trafić za kratki - nawet na 10 lat. Z naszej strony ZERO WYROZUMIAŁOŚCI I LITOŚCI dla oprawców najmłodszych!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Rodzice więzili dziecko w trumnie!

HORROR: 3-latek ugotował się w suszarce na bieliznę!

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
jaaga (Ocena: 5) 14.11.2013 17:34
Jak się chce mieć dziecko to powinno się być dojrzałą osobą ,uważam że kobiety niedojrzałe do ról matek nie powinny mieć dzieci bo nie wiedzą jak trzeba obchodzić się z maluchami ,bardzo łatwo jest zrobić sobie dziecko ale jest je trudno wychować , dziecko to nie jest szmaciana lalka tylko prawdziwy mały człowiek który też kiedyś będzie dorosłą osobą , matki które nie dają sobie rady z dziećmi i używają wobec swoich pociech przemocy nie powinny mieć dzieci dlatego że nie spęłniają dobrze swojej roli i krzywdzą swoje pociechy np po przez krzyczenie na nich , bicie ,kopanie itd. W ogóle nie powinno krzywdzić się dzieci gdyż one nie są maskotkami tylko ludźmi którzy mają rozum i własną wolę , matka jak i ojciec powinni być autorytetem dla swojego szkraba , nie powinnieni używać przemocy wobec ziecka tylko powinnieni uczyć swoje dziecko dobrych manier i oprócz tego powinni wykonywać swoje obowiązki . Szkoda gadać na ten temat dlatego że wszystko jest chore ! i niesprawiedliwe a najbardziej niesprawiedliwi i mało sumienni są ludzie nie wszyscy ale część ,a media są żenujące ponieważ wszystko szpiegują aż trzeba chronić się przed nimi bo bywają i niebezpieczne a robią ludziom pranie mózgu po przez mówienie albo pisanie niestworzonych rzeczy na temat innych ludzi , a ludzie żywią się nieszczęściem innych a na dodatek dobrze kręcą swoim biznesem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 10:12
Jasne takie "żywe" dzieci napewno!Tu piszą prawdę a ta matka jest nienormalna i chora psychicznie!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 12:17
ta matka jest wariatką bić i gryzici własne dziecko
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 11:27
nie wiecie jak było a piszecie takie bzdury dzieciak żywy i wesoły nie było tak jak piszą, sąsiedzi malca widzieli bawił się na dworze jak byłby tak bity to siedział by w domu a on dzień w dzień na dworze i było tak ciepło że chodziliśmy w krótkich rękawkach i spodenkach nie ukryło by się takie coś,ten dzieciaczek jest naprawdę żywy nie usiedział w miejscu więc bzdur nie piszcie!!!!!KTO ZNA TĄ RODZINĘ TO NIECH NAPISZCIE COŚ DOBREGO ŻEBY WESPRZEĆ ICH BO TO SIĘ MOŻE ŹLE SKOŃCZYĆ!!!nie zdajecie sobie sprawy napiszą coś i ludzie komentują tak bezmyślnie!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 19:21
AHA :OOOO pozdro ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo