Policja uwolniła setki dziewczynek zmuszanych do seksu z górnikami!

W górniczych burdelach w Peru przebywa jeszcze ponad tysiąc nieletnich dziewczynek.
Policja uwolniła setki dziewczynek zmuszanych do seksu z górnikami!
08.10.2011

Jak donosi serwis Sfora.pl, kilka dni temu policjanci z Peru uwolnili blisko 300 nastolatek, które wielokrotnie były zmuszane do uprawiania seksu z tamtejszymi górnikami. - Część z dziewcząt to jeszcze dzieci, najmłodsza miała 13 lat – czytamy na portalu.

Ogromne ilości złota, eksportowanego przez Peru, pochodzą z nielegalnych kopalni w amazońskiej dżungli (rejon Puerto Maldonado). To właśnie tam przeszukano 50 barów działających jako domy publiczne i więzienia dla kobiet. - Młode dziewczyny stają się seksualnymi niewolnicami, szukając regularnej pracy w handlu czy usługach. Ich pozyskiwaniem zajmują się kobiety podróżujące po małych miasteczkach, oferują im pracę i skłaniają do wyjazdu – wyjaśnia Sfora.

Zdaniem fundacji Save the Children, w górniczych burdelach przebywa jeszcze ponad 1,1 tys. nieletnich dziewczynek. Nie wiadomo jednak, kiedy uda im się pomóc.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Wydawało mu się, że widzi diabła, więc WYDŁUBAŁ SOBIE OCZY! W czasie mszy!

Ksiądz natychmiast wezwał pogotowie, jednak lekarze nie byli w stanie uratować wzroku szaleńca.

Epidemia samobójstw w Wągrowcu! Zdaniem mieszkańców TO KLĄTWA

Zabijają się lekarze, policjanci, robotnicy, listonosze i wielu uczniów…

 

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2012 10:19
Wierzycie w te brednie? Ciekawe jak te fundacje policzyły te dziewczynki w burdelach, hehe tego już nie podają.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 22:48
wykastrować ich wszystkich, jak leci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 23:25
FACET TO WIEPRZE TRUDNO MOZE KTOS NAPISAC ZE SZUFLADKUJE TRUDNO MAM TO GDZIES...SAMI SOBIE NA TO ZAPRACOWALI.....ONI MYSLA TYLKO O JEDNYM WGOLOE NAD TYM NIE PANUJE SA CHORZY..........W KAZDYM ZNICH SIEDZI ODROBINA TAKIEGO SUKINSYN..!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 23:24
FACETI TO NAJWIEKSZE SKURWYSYN...NA SWIECEI!!!!!!!!!! JAK MOZNA W TAKI SPOSOB POSTEPOWAC!!!!!!!!! JAK MOZNA UPRAWIAC SEX Z KOBIETA NA SILE A JUZ ZWLASZCZA Z TAKIMI DZIECMI.....TYLE MAJA TEGO WSZYSTKIEGO W KOLO I WCIAZ IM MALO ONI TYLKO MYSLA O RUCHAN...KAZDEMU BYM OPITOLILA FIU...WSADZILA DOKLADNIE JAK NIZEJ W PYSK ALBO W DUP..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PYATLA CZY MU PRZYJEMNIE!!! ONI JUZ NIE MAJA ZADNYCH HAMULCOW NIC! IM WIECEJ PORNOLI, DZIWE..KTORE ROBIA TO ZAWLASNEJ WOLI TYM JETS GORZEJ NA SWIECIE......JAK MOZNA..A POLICJA UDAJE ZE COS ROBI SAMI BIORA W ŁAPE!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 23:21
NIE ROZUMIEM CO TO ZNACZY"NIEWIADOMO KIEDY UDA IM SIE POMOC" A W CZYM PROBLEM!!!!!!!!!!!! WPADA TAM POLICJA I PO KRZYKU CO TO GORNICY WYBUDOWALI FOSE I MAJA BRON ZE NIE MOZNA SIE TAM DOSTAC! CO TO ZA BZDURY!!!!!!!!!!! A CO ZGORNIKAMI I OSOBAMI KTORE PROWADZA TE BURDELE!! OK DZIEWZCYNKI UWOLNIONO ALE CO Z TYMI LUDZMI? BEZKARNIE WYKORZYSTYWALI NIELETNIE (TO JUZ W OGOLE NIE MIESCI SIE W GLOWIE) I INNE KOBIETY I CO NIEPONIASA ZADNEJ ODPOWIEDZIELNOSCI! SMIAC MI SIE CHCE BO JESLI CHODZI O HANDEL KOBIEATMI I GWALTY ITD DO POLICJA WYJATKOWO DELIKATNIE DO TEGO PODCHODZI BO SAMA PEWNIE WYKORZYSTUJE TE KOBIETY I DOSTAJE W ŁAPE!!!!!!!!!!!!! POWINII WPASC TAM ZBROBIA I ROZPIERDOLI..TE BARY I JUZ !!!!!!!! DLACZEGO MEZCZYZNI SA TACY BEZNADZIEJNI CHOLERNE WIEPRZE....A PEWNIE WIEKSZOSC MA ZONY I CORKI ....BRZYDZE SIE TAKIMI FACETAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBCIELABYM IM FIU...I WSADZILA W USTA !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo