Epidemia samobójstw w Wągrowcu! Zdaniem mieszkańców TO KLĄTWA

Zabijają się lekarze, policjanci, robotnicy, listonosze i wielu uczniów…
Epidemia samobójstw w Wągrowcu! Zdaniem mieszkańców TO KLĄTWA
05.10.2011

Wągrowiec, 25-tysięczne miasto położone w Wielkopolsce, jest zdaniem jego mieszkańców miejscem przeklętym. Nie ma tu bowiem osoby, rodziny czy firmy, która nie rozmawiałaby o czarnej serii samobójstw, nawiedzającej regularnie ten region. - Desperatów w ostatnich miesiącach było tak wielu, że ludzie pokątnie mówią o klątwie. To ma być zagrobowa zemsta zabitych na tym terenie Niemców, których w 1945 roku nikt tu godnie nie pochował – tłumaczy Fakt.pl.

Statystyki rzeczywiście są mocno alarmujące. W Wągrowcu odsetek samobójców jest dwa razy wyższy niż średnia krajowa – ostatnio targnęło się na swoje życie 11 osób, a latem 2008 roku aż 19. Zabijają się mieszkańcy z różnych kręgów społecznych. Wśród samobójców są policjanci, robotnicy, listonosze, ale również wielu lekarzy i uczniów. Łączy ich jedno – nieznany powód odebrania sobie życia.

Rodziny desperatów oraz pozostali mieszkańcy są przerażeni epidemią samobójstw, która rozprzestrzeniła się na ich terenie. Zastanawiają się, kiedy minie klątwa ciążąca na mieście, jednak póki co niestety się na to nie zanosi…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Pijany brutal oblał eks-kochance twarz kwasem! To stało się w WARSZAWIE

Marzanna przeszła przez piekło. Może na zawsze stracić wzrok.

Za 3 lata dzieci nie przystąpią do Pierwszej Komunii! 2014 będzie ROKIEM BEZ KOMUNII

Zamęt w szkolnej katechezie.

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 21:39
Ryczywół dwa trzy!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2011 10:55
Jestem z Wągrowca i jakoś nie odczuwam, że ludzie się tu jakoś zabijają, a artykuł zabawny "zdaniem jego mieszkańców miejscem przeklętym" tylko Fakt mógł takie coś napisać. Nie wiem skąd oni wiedzą, że uważamy, że mieszkamy w przeklętym mieście. Dodatkowo ta zemsta Niemców - nigdy nie słyszałam, żeby tu ktoś mówił takich bajek. Ludzie to mają wyobraźnię. Nikt tu się zbytnio tym nie przejmuje, co najwyżej żartujemy sobie, że następny będziesz TY, ale przecież nikt nie żyje w strachu ani nic z tych rzeczy. Gdyby nie robienie statystyk i chęć zrobienia sensacji, to nikt by jakoś nie zwrócił uwagi. Ja osobiście słyszałam tam o kilku, a nie 11 czy 19 przypadkach. W dodatku większość samobójstw jest w powiecie, a podpisują, że w samym Wągrowcu. "Dziennikarze" ładnie umieją zmieniać fakty, ale, jak widać, społeczeństwo chętnie chłonie śmieci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 22:18
Wągrowiec jest zajebistym miastem;) klątwa? tiaa... w którym wieku Wy żyjecie?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 10:42
dzisiaj własnie znowu ktos popełnił samobojstwo:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 20:52
mieszkam niedaleko i jakos nie słyszałam nic takiego że jakaś klątwa. wszędzie ludzie popełniają samobójstwa ........
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo