Ale ŚWINTUCH! Atakuje kobiety i ssie palce u ich stóp!

Lista ofiar podofila powiększa się z każdym dniem.
Ale ŚWINTUCH! Atakuje kobiety i ssie palce u ich stóp!
27.09.2011

Fetysze to nic złego, ale pod warunkiem, że nie są niebezpieczne i druga strona je akceptuje. Podobnie jest z podofilią (nie mylić z podobnie brzmiącym terminem, który z niegroźnym fetyszem nie ma nic wspólnego), czyli uwielbieniem do stóp. Jeśli zauważyłeś, że kobiece kończyny cię kręcą, to zapewne jesteś jednym z wielu podofilów na świecie.

Niedawno naukowcy określili nawet wymiary idealnej damskiej stopy. Najseksowniejsza jest taka w rozmiarze 38 i koniecznie w bucie na wysokim obcasie. Statystycznie najbardziej pożądana wysokość to 7,5 cm. Niektórym jednak patrzenie i dotykanie (za zgodą kobiety) nie wystarcza, a wtedy dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

Amerykańska policja poszukuje zboczeńca, który szczególnie upodobał sobie ssanie palców u damskich nóg. Niestety, wbrew woli ich posiadaczek. Dwie kobiety zeznały, że zostały przez niego zaatakowane na ulicy. Mężczyzna bez zbędnego wstępu zażądał, by pozwoliły mu possać swoje palce.

Trzecia ofiara, starsza kobieta, siedziała w ogródku przy swoim domu, kiedy na teren wtargnął prawdopodobnie ten sam mężczyzna. Zmusił ją do włożenia palców do jego ust. Ofiary napaści określiły jego rysopis, a policja robi wszystko by go złapać.

Sprawa traktowana jest bardzo poważnie, bo przypomina początki działalności zboczeńca, który działał tam w latach 90. Najpierw podając się za podologa (specjalistę od leczenia stóp) wbrew woli kobiet ssał ich palce. Został za to skazany. Rok później zatrzymano go ponownie za groźby pod adresem ekspedientki ze sklepu. Groził, że odetnie jej stopy i będzie ssał jej palce, w czasie kiedy ona będzie się wykrwawiać.

Kilka lat później spotkaną w sklepie kobietę poprosił o amputowanie stopy i zrobieniu kilku zdjęć. Bardzo chciał zobaczyć ją bez stóp. Na szczęście gróźb nigdy nie spełnił, ale biorąc pod uwagę okoliczności policja musi działać szybko.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Kaczka dziwaczka ze Świecia (Ma 4 łapy, które rosną razem z nią!)

"Jeśli będzie miała problemy z chodzeniem, zrobimy jej wózeczek, na którym będzie ciągnęła dodatkową parę nóg..."

Bliźniaczki syjamskie zrośnięte głowami zoperowane! (Całkowity sukces lekarzy)

Rital i Ritag miały 11 miesięcy, kiedy trafiły na stół operacyjny.

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2012 21:13
fetyszek-upojenie. blogspot. com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 11:21
artykuł czytałam śmiejąc się ,ale do momentu jak dotarłam do proszenia o amputowanie stopy :-/ mam nadzieję że policja go szybko złapie, bo na ssaniu palców to się raczej nie skończy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 20:38
mężczyźni to psychole... pokażcie mi kobietę, która by robiła takie chore rzeczy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 20:24
a chciał jej obciąć stopy w znieczuleniu ? Bo jeżeli bez to okropne
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 17:33
To powinien possać moje po całym dniu noszenia butów. Od razu mu przejdzie, bo walą tak koszmarnie, że samej chce mi się wymiotować!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo