Skazała własną córeczkę na śmierć: ZARAZIŁA ją wirusem HIV

Smutna historia 24-latki, którą sześć lat temu wyrodni rodzice wygnali z domu. Oto skutki ich bezduszności!
Skazała własną córeczkę na śmierć: ZARAZIŁA ją wirusem HIV
Fot. Fakt.pl
22.09.2011

Wiele osób zarażonych wirusem HIV nawet nie wie, że są nosicielami tak straszliwej choroby. Tak było w przypadku pani Kingi – bohaterki reportażu zamieszczonego na portalu Fakt.pl.

24-letnia dziewczyna przez wiele lat żyła w kompletnej nieświadomości. O swojej chorobie dowiedziała się dopiero wtedy, gdy jej 3-miesięczna córka zaczęła chorować. Agatka przeszła poważne zapalenie płuc. Lekarzom cudem udało się ją uratować.

Po wnikliwych badaniach okazało się, że dziewczynka jest nosicielką wirusa HIV. Śmiertelną chorobą dziecko zaraziła się od swojej matki. Pani Kinga cierpi na to schorzenie od ponad 6 lat. Niestety, jeszcze do niedawna zupełnie o tym nie wiedziała.

Straszliwa diagnoza lekarzy to kolejny cios od losu, który otrzymała młoda dziewczyna. Życie nigdy nie rozpieszczało pani Kingi. W wieku 18 lat rodzice wygonili ją z domu. Aby zarobić na chleb, pracowała ze swoim chłopakiem u znajomych rolników. Gdy jednak zaszła w ciążę, pozbawiono ją mieszkania oraz jedynego źródła utrzymania. Schronienie znalazła w Domu Samotnej Matki w Lucimiu. Niestety, zarażona wirusem HIV nie ma już dokąd wracać...

Pani Kinga nie zamierza się jednak poddawać. Teraz najbardziej liczy się dla niej zdrowie córki. Jak sama twierdzi, zrobi wszystko, aby tylko pomóc swojemu maleństwu. Pragnie, by miało ono szczęśliwe dzieciństwo.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ten SŁODZIAK został porzucony przez mamę! Jest sam na świecie, co z nim będzie?

Obok dziecka leżała karteczka z jego imieniem oraz datą urodzenia.

Koszmar w salonie piękności: 15-cm węgorz wpłynął prosto do jego... (18+)

Mężczyzna nie podejrzewał, że wizyta w salonie piękności zakończy się tak nieprzyjemne.

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 15:31
tylko i wyłącznie wina matki!! jak ja byłam w ciąży to moja ginekolog kazała mi zrobić badanie krwi czy nie jestem zarażona wirusem! mogła zrobić takie badanie i nie narażać dziecka na chorobe !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2011 23:06
skazała córkę na śmierć? brawo za świetną propagandę! HIV nie jest śmiertelną chorobą tylko wirusem, co innego AIDS! boże, kto prowadzi tą stronę? chyba czas na eduakcję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2011 15:17
raczej nie jest ich wina ze sie puszczala na prawo i ledwo. z reszta w takiej sytuacji robic sobie bachora to tez pomysl roku ;p
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2011 13:23
Ten tytuł jest tragiczny.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2011 11:35
ludzie to potrafią skomplikwac sobie życie... jak wiedziała, ze ma taką sytuację, to powinna zrobic wszystko, zeby w ciąży nie być. a skoro rodzice ją wygonili, to moze taka swieta nie była, moze się puszczała, bo w wieku 18 lat zaraziła się HIVem, skoro od 6 lat jest chora.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo