Koszmar w salonie piękności: 15-cm węgorz wpłynął prosto do jego... (18+)

Mężczyzna nie podejrzewał, że wizyta w salonie piękności zakończy się tak nieprzyjemne.
Koszmar w salonie piękności: 15-cm węgorz wpłynął prosto do jego... (18+)
17.09.2011

Czasami, aby pięknie wyglądać, trzeba trochę pocierpieć. Bohater tej historii pewnie miał to na uwadze, ale nie podejrzewał, że wizyta w salonie piękności zakończy się tak nieprzyjemnie. Mężczyzna zdecydował się na regeneracyjną kąpiel z... żywymi węgorzami.

Młode ryby mają za zadanie usunięcie martwego naskórka, a zabieg przypomina coraz popularniejszy pedicure wykonywany przez rybki. W tym przypadku chodzi jednak o całe ciało. Zabieg wykonano w jednym z chińskich salonów odnowy biologicznej. Mężczyzna wszedł do wanny i czekał na efekt.

Być może po wszystkim jego skóra była gładsza i jędrniejsza, ale klient nie miał głowy do zachwytu. W czasie zdrowotnej kąpieli mały węgorz zakradł się w okolice jego przyrodzenia i po chwili znalazł się w jego cewce moczowej. Ryby tego gatunku mają bardzo śliską skórę, więc po chwili maluch wpłynął jeszcze dalej.

56-latek widział, jak żywe stworzenie wchodzi do jego penisa, ale nic nie mógł zrobić. Choć fragment ryby jeszcze wystawał, to ze względu na wydzielany przez węgorza śluz nie było możliwości jego złapania i wyjęcia. Rybka była tylko nieco szersza, niż cewka, ale swobodnie dostała się do środka.

Mężczyzna szybko trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważny zabieg. Operacja trwała niemal 3 godziny, ale zakończyła się sukcesem. Z pęcherza lekarze wyjęli 15-centymetrową rybę. Na szczęście nieproszony gość nie wyrządził żadnych szkód.

Opisujące sprawę brytyjskie "Metro" przypomina również inny podobny przypadek, kiedy rybka weszła przez przyrodzenie 14-letniego chłopca z Indii. Nastolatek bawił się nad wodą i złapał stworzenie w dłoń. Udał się do toalety, kiedy ryba ześlizgnęła się z jego dłoni i wdarła się do jego wnętrza przez cewkę moczową.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Oto największy od 25 LAT noworodek (Nie zgadniecie, ile ważył w chwili narodzin!)

Lekarze byli w szoku.

Ta mała ŚWINKA ma DWA RYJKI - czy to plaga dziwolągów?!

Jej właściciele są nią zauroczeni i chwalą się stworem całemu światu.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2011 22:11
ja bez majtek nie wlazłabym do wanny pelnej wegorzy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 21:14
hahaha a wszyscy tylko Grey's anatomy :D nawet tam nie ma takich akcji :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2011 21:40
chirurgow sie naogladali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2011 00:25
15cm węgorz wpłynął przez cewkę moczową o.O? Co za bzdury...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 19:14
istne grey's anatomy :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo