Dziecko sprzedane za 2 tysiące złotych

Małżeństwo z Anglii miało przewieźć noworodka do siebie i stworzyć mu rodzinę.
Dziecko sprzedane za 2 tysiące złotych
17.09.2008

Z dnia na dzień obserwujemy w Polsce coraz większe patologie. Tym razem (jak poinformowały wczoraj media), 34-letnia mieszkanka wsi Goleniowo w Kujawsko-Pomorskim sprzedała swoje dziecko rodzinie z Anglii. Pierwsza rata wynosiła 2 tysiące złotych.

Dziś policja ma zamiar przesłuchać nabywców. Matka kobiety, która sprzedała dziecko, twierdzi, że ta zrobiła to za namową swojego konkubenta, który obecnie przebywa w więzieniu. Także on miał stać za transakcją. Matka oskarżonej twierdzi, że po skończeniu odbywania kary i tak będzie próbował sprzedać dziecko.

Sprzedany noworodek był szóstym dzieckiem mieszkanki Goleniowa. Rodzina żyje na granicy ubóstwa. Według niektórych, mogło to popchnąć kobietę do pozbycia się dziecka.

O możliwości popełnienia przestępstwa policję zawiadomili sąsiedzi. Zauważyli, że kobieta, która była w ciąży, wróciła ze szpitala bez dziecka i nie umiała wyjaśnić, co się z nim stało. Podejrzewali, że mogła zabić noworodka. Na szczęście, tak się nie stało.

Małżeństwo z Anglii, które chciało nabyć dziecko, pochodzi z Polski i nie widzi nic złego w transakcji. Według nich, maluch miał szansę na lepsze życie niż w rodzinnym domu.

Negocjacje odnośnie sprzedaży zostały rozpoczęte już w czerwcu, na 3 miesiące przed porodem. Nie wiadomo, jak mieli zamiar zalegalizować dziecko we własnej rodzinie.

Polecane wideo

Komentarze (95)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2009 18:31
psychiczna! żeby własne dziecko sprzedać . nie rozumiem. jak je juz nie chciałą to chociaż mogłą oddać w dobre ręcę. ; /
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2008 13:05
patologia. ja bym wlasnego syna / corke nie sprzedala . =/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 21:25
mysle,ze dziecko mialoby lepiej w tej nowej rodzinie. teraz czeka je dom dziecka....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 11:00
Ciekwa jestem jakby się czuła ta kiebieta jakby ją sprzedali...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 18:27
nie no przesada ;/ skoro nie chca wiecej dzieci to po co je robia? niech sie zabezpieczaja ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie