Nastolatki grają w „WYMIĘKASZ” – to gorsze niż „SŁONECZKO”!

Butelka już dawno odeszła do lamusa. Okazuje się, że dotychczasowy lider gier partnerskich także staje się niemodny. Teraz na topie jest WYMIĘKASZ.
Nastolatki grają w „WYMIĘKASZ” – to gorsze niż „SŁONECZKO”!
29.08.2011

Pamiętacie "słoneczko"? To ulubiona gierka w pewnych kręgach gimnazjalnych, polegająca na odbywaniu grupowego stosunku seksualnego na zasadzie rotacyjnej – leżące w kręgu z promieniście rozłożonymi nogami dziewczęta, oddają się chodzącym w koło chłopcom, wykonującym „w każdej” z nich serię ruchów frykcyjnych. Słoneczko jest już jednak passe. Obecnie dzieci wolą zabawę w WYMIĘKASZ.

Z barwnych opowieści, którymi podzielili się 14-, 15- i 16-latki z „Gazetą Współczesną” wynika, że w WYMIĘKASZ najlepiej gra się na imprezach pod wpływem alkoholu. Grupa dzieciaków dobiera się w dwuosobowe zespoły mieszane – najczęściej przy pomocy losowania, a następnie jedna z osób rozbiera się do bielizny (to wersja light) lub do naga (jeśli spragnieni są silniejszych doznań). 

Potem, jak opisuje Fakt.pl, wybierający zaczyna dotykać poszczególnych partii ciała partnerki/partnera. Zaczyna się od górnych części. Na przykład chłopak dotyka włosów i pyta, czy dziewczyna już "wymięka", czyli czy rezygnuje. Jeśli nie, dotykający posuwa się dalej: dotyka ust, chwyta ją za dłonie, potem za ramiona, a następnie za brzuch. I wtedy wiadomo już, że kolejnym ruchem będzie chwyt za piersi lub położenie ręki między nogami. Jeśli dziewczyna stwierdzi, że na tym etapie "wymięka", to przegrywa.

 

szorty dżinsowe

Zabawa wydaje się oburzająca, ale tylko do chwili, gdy dowiemy się o innych praktykach polskich nastolatków. Odświeżyli oni ostatnimi czasy ideę starej, dobrej gry w butelkę. Teraz, gdy wskaże ona dziewczynę musi ona zrobić „loda” każdemu chłopakowi, a gdy wypadnie na chłopaka musi on z każdą koleżanką chociaż przez minutę uprawiać seks przy wszystkich.

Poziom zdemoralizowania dzieci w wieku gimnazjalnym jest wstrząsający. Zdaniem psychologów to wina wpływu rówieśników oraz kultury masowej. My dorzucilibyśmy jeszcze brak zainteresowania ze strony rodziców. I pomyśleć, że same kiedyś grałyśmy we Flirt towarzyski, oblewając się przy tym rumieńcem...

Natasza Lasky

Zobacz także:

Gra w SŁONECZKO wypiera berka i klasy!

Wasze Listy: "Jestem w ciąży, nie wiem z kim!"

 

Komentarze (318)

Ocena: 4.97 / 5
gość (Ocena: 1) 04.09.2017 21:36
a wy po co o tym piszecie? propagujecie tylko takie zachowania.naprawde tego nie widzicie?????wszedie tylko sex sex sex...pokazujcie dalej jak powinny sie bawic dziewczynki...to sa prawdziwi pedofile.ci co propaguja takie zachowania
zobacz odpowiedzi (1)
Michał (Ocena: 5) 08.01.2017 11:12
Jak dla mnie to jest nieco przerażające. Właśnie dlatego, że później mam miejsce sytuacja, że dziewczyna nie wie, kto jest ojcem jej dziecka. A w ogóle jeśli jeden facet uprawia seks z kilkoma dziewczynami/kobietami to już sam przez siebie jest zwyczajną świnią. Podobnie jak jedna dziewczyna dająca się spenetrować kilku chłopakom w pochwę też jest siebie warta. No niestety...
odpowiedz
Sjdmdnzjkdnsjxk (Ocena: 1) 19.08.2016 15:34
Nie wiem w czzym wymiekasz jest gorsze od sloneczka... Sloneczko: uprawiasz stosunek i mozliwe ze jestes macana Wymiekasz: jestes macana W sloneczko tak naprawde nikt nie gra, no moze znajdzie sie kilka kretynow W wymiekasz sie gra ale rzadko spotykane... gralem tylko raz i to z dziewczyna w ciuchach. Mialem chyba 13 lat
odpowiedz
lol (Ocena: 5) 16.07.2016 15:21
Dziewczyny grające w te zabawy to półmózgi a raczej bezmózgi... Więcej komentować się nie chce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2016 18:00
JESTEM W GIMNAZJUM, 90 DZIEWCZYN Z KLASY PALI. DLA MNIE GIMNAZJUM TO NAJGORSZA SZKOŁA JAKĄ MOGLI WYMYŚLEĆ. NIE DOŚĆ, ŻE SAMA FALSZYWE MORDY, TO JESZCZE KAŻDY WALCZY O POPULARNOŚĆ. NAWET SIĘ CIESZĘ, ŻE NA PRZERWACH SIEDZĘ SAMA, BO Z TAKIMI IDIOTKAMI NIE BĘDĘ.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo