Uwłaczające getto XXI wieku: Powstanie osiedle dla karłów!

30 osób, które cierpi na karłowatość, chce się tam zamknąć na własne życzenie.
Uwłaczające getto XXI wieku: Powstanie osiedle dla karłów!
06.08.2011

Na Filipinach powstanie niedługo pierwsze w tym kraju osiedle, w którym zamieszkają wyłącznie osoby cierpiące na karłowatość. Ich izolacja od ludzi normalnego wzrostu ma na celu zapewnienie komfortu tym pierwszym.

- Mam już dosyć zaczepek i przykrych komentarzy na temat mojego wyglądu. Dwoje z moich pięciorga dzieci też są karłami. Z tego powodu rówieśnicy wytykają je palcami w szkole – żali się Alejandro Doron, pomysłodawca stworzenia osiedla dla karłów, który sam ma zaledwie 117 cm wzrostu.

Mężczyzna znalazł już inwestora, który sfinansuje osadę. Na działce o powierzchni 1,5 ha zostaną wybudowane domy przystosowane dla małych ludzi oraz firmy, w których będą pracować. Na osiedlu zamieszka prawdopodobnie około 30 osób.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Uczestnicy tajnych eksperymentów krzyżowali ludzi ze zwierzętami! Wyprodukowali 155 zarodków!

Genetycy, którzy od trzech lat mieszali ludzkie DNA ze zwierzęcym, twierdzą że są w posiadaniu olbrzymiej ilości hybryd.

Zboczony tatuś z Gorzowa Wielkopolskiego: Urządzał w domu orgie, córka urodziła mu dziecko!

Dariusz B. przez lata gwałcił swoje nastoletnie córki. Co za DRAMAT!

 

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 21:41
Tytuł jest co najmniej mylący, bo można z niego wywnioskować, że owi karłowaci ludzie są zmuszani conajmniej pod karą śmierci do zamieszkania w tym obozie. A okazuję się, że oni sami go sobie budują, to zmienia postać rzeczy. Oczywiście nie wyskoczyło im to z niewiadomo skad i jest to efekt zachowania ,,wielkich" ale jakby nie patrzyć SAMI sobie budują osiedle, nikt ich nie zmusza. Kto wie może im to wyjdzie na lepsze, zbudują sobie budynki i urządzeni dostosowane do ich wzrostu dzięki czemu będą mieć bardziej komfortowe życie, coby się tylko zbyt nie izolowali, bo to dobre nie będzie.(chodzi o dzieci)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 20:15
Moim zdaniem samo stworzenie osiedla karłów jest dla nich poniżające. Muszą zbić się w grupkę żeby nie być gnębionym przez ludzi normalnego wzrostu. Ludzie, przecież to jest chore, a nie dobre. Fajnie że będą się tam dobrze czuli ale przecież tak nie powinno być. Czy ludzie z blond włosami też powinny mieć osobne miejsce zamieszkania żeby nie denerwować innych? O co w ogóle chodzi?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 17:39
jakie getto? skoro jest im tak wygodniej chyba nie wyobrazacie sobie ze kazdy inwestor buduje dom dla ludzi o takim wzroście a tak będą mieli mieszkania przystosowane specjalnie do nich. Wątpie tez czy nastąpi całkowita izolacja tych ludzi na pewno będą wychodzić dalej niż za swoje osiedle bo kazdy tak robi sek w tym ze jezeli dobrze beda czuli się w towarzystwie sąsiadów karłów to ok. Getto to przymus.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 11:09
nie zazywała bym tego Gettem, skoro oni sami bardzo pragną tam zamieszkać.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 10:50
getto?? hahhaha co to za tytuł? A może obóz zagłady?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie