Uczestnicy tajnych eksperymentów krzyżowali ludzi ze zwierzętami! Wyprodukowali 155 zarodków!

Genetycy, którzy od trzech lat mieszali ludzkie DNA ze zwierzęcym, twierdzą że są w posiadaniu olbrzymiej ilości hybryd.
Uczestnicy tajnych eksperymentów krzyżowali ludzi ze zwierzętami! Wyprodukowali 155 zarodków!
03.08.2011

Tajne eksperymenty medyczne zawsze wzbudzają spore zamieszanie medialne, bo nigdy nie wiadomo, na czym tak naprawdę polegają, ani jakie będą ich skutki uboczne. W większości krajów prawo zabrania prowadzenia nieetycznych badań, ale naukowcy z Wielkiej Brytanii, którzy w ciągu trzech ostatnich lat wytworzyli za szczelnymi drzwiami laboratoriów 155 zarodków, będących połączeniem komórek ludzkich i zwierzących, nie łamali przepisów.

O ekperymentach wykorzystujących jedną z ustaw z 2008 roku media dowiedziały się kilka dni temu, po tym jak instytucjom badawczym skończyły się fundusze. Naukowcy twierdzą, że tworzyli trzy rodzaje hybryd: Jak podaje Gazeta.pl, takie w których zwierzęce jajeczko zostało zapłodnione ludzką spermą, "cybrydy" - powstałe przez wczepienie zwierzęcej komórki do jąder ludzkich komórek oraz "chimery" będące połączeniem ludzkich komórek ze zwierzęcymi zarodkami.

Pracownicy laboratoriów zarzekają się jednak, że zgodnie z prawem, niszczyli powstałe twory ludzko-zwierzęce w ciągu 14 dni od momentu zapłodnienia i działali w słusznej sprawie – chcieli opracować metody leczenia chorób, wobec których medycyna pozostaje bezradna. Czy można im jednak zaufać? Gdzie leży granica między naukowym dobrem a ryzykowną grą?

Natasza Lasky

Zobacz także:

OWCOPIES: Oto najdziwniejszy twor pod słońcem!

Pół człowiek, pół kozioł – OMG, co to za hybryda?

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 22:43
czY KTOŚ MAJĄCY GRUPE KRWI A o składzie AO jest hybrydą?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2011 19:07
oł jes tworzenie lekarstw krzyżowaniem ludzkiej spermy i końskiego jajca? xD no dajcie spokój
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 22:12
niech sobie robią eksperymenty ja bym zrobił eksperyment zabawiłbym się z 90 latką i okazałoby się jaka hybryda by wyszła:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 21:53
Ależ wy madrzy wszyscy jesteście. Mówicie, a nie znacie się. Takie stworzenia nie moga istnieć!!!! Nigdy nic takiego nie istaniło i nie bedzie, ponieważ podczas momentu połączenia się gamet, nie może powstać prawidłowa zygota, ponieważ gamety różnią się ilością chromosomów!!!! Tu nawet tych "zarodków" nie trzeba zabijać- następuje poronienie. Takie cudaki NIGDY nie powstaną. Głupi jesteście, wypowiadacie się, a poczytalibyście podręcznik do biologii zamiast papilota :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 20:45
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystkie hybrydy zostały wybite. Napewno trzymają jakieś żywe i experymentują na nich. Potem pewnie za paredziesiąt lat będą mówić o zwierzęcych genach wszczepianych ludziom np. dla odporności w szczepionkach dla dzieci czy coś. Napewno tak będzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo