Ukochane córeczki urządziły ojcu istny obóz koncentracyjny! Zmarł, ważąc 35 kg!

Staruszek zmarł z głodu i wycieńczenia! Wyrodne córki wszystko mu zabrały!
Ukochane córeczki urządziły ojcu istny obóz koncentracyjny! Zmarł, ważąc 35 kg!
30.07.2011

76-letni Kazimierz K. z Witoszowa Dolnego z pewnością nie spodziewał się, że już wkrótce umrze na szpitalnym łóżku, kiedy tuż po śmierci żony trafił pod opiekę jednej z dwóch córek. Lidia P. (44 l.) miała odbierać jego emeryturę oraz zajmować się ojcem na zmianę z mieszkającą po drugiej stronie ulicy starszą siostrą Wiesławą Ż. (48 l.). 

Po pewnym czasie wspólnego mieszkania, sąsiedzi zauważyli, że senior drastycznie chudnie. Coraz rzadziej widywali go na ulicy, a wreszcie zupełnie stracili go z oczu. Wtedy zdecydowali się zaalarmować opiekę społeczną. Kiedy MOPS zapukał do drzwi Lidii P. staruszek ważył zaledwie 35 kg – tyle co ofiary nazistowskich obozów koncentracyjnych, a jego ciało pokrywały odleżyny.

Natychmiast przewieziono go do szpitala. Lekarze zdiagnozowali skrajne wyczerpanie organizmu. Niedługo później mężczyzna zmarł. Wyrodnymi córkami już zajęła się prokuratura, ale obie panie wzajemnie spychają na siebie odpowiedzialność, zasłaniając się innymi obowiązkami niż opieka nad ojcem oraz twierdząc, że nie jadł, bo… nie miał apetytu.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Najobrzydliwsza zachcianka ciążowa? Jedzenie detergentów!

Wyrodna matka porzuciła noworodka bez rączek!

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 11:08
nie oceniajcie, praca opiekuna wymaga wiedzy, to nie jest łatwe. a do redakcji apel: nie ma opieki społecznej w pojęciu instytucji - to tylko forma pomocy społecznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 10:22
Kurcze, a ja przeczytałam ten artykuł bez rzadnych emocji i nawet jeden mięsień twarzy mi nie drgnął. Coś ze mną nie tak jest?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2011 08:29
Nie moge dalej czytać innych artykułów bo płakać mi się chcę... Dlaczego na świecie ( i w Polsce) jest tyle zwyrodnialców !? TO CHORE ! Dlaczego ludzie zabierają zycie innej osobie !? To sa pytania na które nie ma odpowiedzi...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 10:33
Njlepsze jest to ze psoby ktore nie maja pojecia o takiej opiece krytykuja krewnych ktorzy chca oddac swoich bliskich do domu stracow, niech ida do wolontariatu chociaz na pare godz i wtedy dyskutuja co za ludzie !!!!! dyskutuja a nie maja pojecia o problemie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 10:01
ojjjjjjjj tak sie wydaje... moja babcia jest ciezko chora. mama juz wymieka bo nikt jej nie pomaga.. tylko ja tyle ile moge. mowilam zeby dac babcie do domu opieki... tam by miala jedzenie opieke 24h czyste ubrania... naprawde super nie to co kiedys.. ale mama nie, babcia nie.. i tak wszyscy sie mecza. mama ja babcia. chociaz dbamy o babcie to ciezko upilnowac ja caly czas.. nie oceniajcie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo