Bezduszny ojciec utopił w wannie 4-letnią Oliwkę! (Najpierw ją dusił, ale dziewczynka próbowała się bronić!)

Bezwzględny ojciec czeka na wyrok. Nic jednak nie jest w stanie ukoić cierpienia matki dziewczynki!
Bezduszny ojciec utopił w wannie 4-letnią Oliwkę! (Najpierw ją dusił, ale dziewczynka próbowała się bronić!)
Fot.: Fakt.pl
28.07.2011

Jak donosi „Fakt”, ta zbrodnia wstrząsnęła całym Otmuchowem – małą miejscowością w województwie opolskim. Kilka miesięcy temu mieszkający tu 27-letni Łukasz Z. z zimną krwią zamordował 4-letnią córeczkę. W miniony wtorek mężczyzna po raz pierwszy stanął przed sądem, który niebawem zdecyduje, czy wyrodny ojciec zasługuje na najwyższy wymiar kary, czyli dożywocie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 7 marca bieżącego roku. Brygida Z. - była żona oskarżonego – przyjechała odebrać od niego dziecko. Od czasu rozstania rodziców mała Oliwia na zmianę nocowała u mamy i taty, gdyż tak zadecydował sąd rodzinny podczas rozprawy rozwodowej. Niestety, Łukasz Z. nie wpuścił kobiety do domu, tłumacząc, że dziewczynka jeszcze śpi.

Zaniepokojona matka Oliwii postanowiła wtedy udać się do domu swojej teściowej, gdzie 27-latek często podrzucał dziecko, aby wyjść na imprezę ze znajomymi. Mężczyzna nigdy nie stronił od alkoholu, a jego pijaństwo stało się przyczyną rozpadu małżeństwa, więc Brygida Z. była niespokojna o bezpieczeństwo córeczki.

Gdy jechała do matki Łukasza, odebrała od niego telefon. – Wróć do mnie, spróbujmy jeszcze raz! – błagał były mąż. Gdy usłyszał, że nie ma na to żadnych szans, zagroził, że Brygida już nigdy nie zobaczy swojej córeczki.

Następnie zdesperowany mężczyzna zakończył rozmowę i ruszył w stronę łóżeczka, w którym leżała bezbronna Oliwia. Przyłożył do jej twarzy poduszkę i zaczął ją dusić, ale dziewczynka próbowała mu się wyrwać. Wtedy Łukasz Z. nalał do wanny wodę, a w niej utopił córeczkę. Martwe ciało porzucił w łazience i wyjechał za miasto, ukryć się u rodziny.

Zwłoki Oliwki odnalazła mama zbrodniarza, która niezwłocznie powiadomiła o przestępstwie policję. Funkcjonariusze szybko odnaleźli Łukasza Z. i zatrzymali go w areszcie. Proces, który właśnie ruszył, został objęty klauzulą tajności na prośbę zrozpaczonej matki Oliwii.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
aga (Ocena: 5) 06.07.2014 00:02
Zabic gnoja!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2011 20:51
jaki idiota! po co sąd oddał mu dziecko! wgl nie powinien mieć do niego wstępu co za skurwy***
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 13:36
oby zdychał w męczarnich
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2011 22:59
Mieszkam obok Otmuchowa i wiem ze sasiedzi nawet slyszeli krzyki wtedy z jego mieszkania ale nic nie zrobili tlumaczac ze mala czesto plakala bo ten skur**** chlal z kolegami pod blokiem!! jak mozna nie zareagowac na takie rzeczy??!! Zastanawiam sie po jakiego huja sad przyznal takiemu cwelowi w ogole prawa do dziecka bo skoro chlanie blo powodem rozbicia malrzenstwa to co za sedzia pozwolil na zabiaranie dziecka matce??!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 10:08
Kuuur...... bym go powiesiła na prawde.... ch...... ; /
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo