W amoku podpalił dziecko i dziewczynę

Wbiegł do pokoju z butelką benzyny, oblał 1,5-rocznego Konradka oraz 17-letnią Edytę, podpalił ich i uciekł. Policji powiedział, że chciał ją oszpecić, aby nikt więcej na nią nie spojrzał.
W amoku podpalił dziecko i dziewczynę
12.09.2008

Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich. Zaczęło się od sielanki - 15-letnia Edyta i 17-letni Przemek zakochują się w sobie, niedługo potem okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Jednak coś musiało być nie tak, skoro pewnego dnia chłopak wbiegł do domu Edyty, nie przywitał się z 1,5-rocznym Konradkiem, tylko od razu zaczął awanturę. Krzyczał, że dziewczyna go zdradza, a potem wybiegł.

Gdyby na tym się skończyło, wszystko byłoby w „porządku".

Po chwili Przemysław G. wrócił do domu dziewczyny, trzymając w ręku butelkę z benzyną. Zaczął polewać nią Edytę, Konradka i pokój, następnie podpalił i uciekł. Na szczęście, przeraźliwe krzyki usłyszał dziadek dziewczyny, pan Ryszard. Udało mu się ugasić pożar, jednak i tak jego wnuczka i prawnuczek byli strasznie poparzeni. Opowiedział „Faktowi", co ujrzał:

„Kiedy wnusia wybiegła z pokoju, była cała w ogniu. Włożyła głowę do wiadra z wodą, polewałem ją. Ratowałem też prawnuka, a ten drań uciekł".

Po kilku godzinach policja ujęła Przemysława G. Tłumaczył:

„Chciałem ją oszpecić. Żeby nikt inny na nią już nie spojrzał".

Policja właśnie rozważa, jaki zarzut postawić niezrównoważonemu mężczyźnie. Prawdopodobnie będzie to usiłowanie morderstwa albo spowodowanie ciężkich obrażeń u dwóch osób.

Polecane wideo

Komentarze (475)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2010 20:16
jakis psychol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 22:18
psychol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2009 17:05
szkoda że w Polsce nie ma kary śmierci!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2009 17:07
dokladnie:) dziecko ma sie dobrze:):):) wszystko jest dobrze:) Edytka tez zyje dobrze:):):) a on??? H*J mnie obchodzi...co z nim bedzie..osobiscie bym go zabil,podpalil,rozszarpal,wogole nie wiem ale przydaloby sie zeby P>G sidzial dozywocie!!!!!!!!!!!! tylko ze tak nie bedzie....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2009 00:00
zadne dziecko nie umarlo :) zyja oboje dalej Edyta ma sie dobrze i Konrad też :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie