Mapa kryminalnych zagrożeń: Sprawdź, gdzie w Polsce jest najwięcej włamań, kradzieży i gwałtów!

Czy na pewno możesz spać spokojnie?
Mapa kryminalnych zagrożeń: Sprawdź, gdzie w Polsce jest najwięcej włamań, kradzieży i gwałtów!
20.07.2011

Każdy z nas chciałby żyć w kraju, w którym jest bezpiecznie. Niestety, nasza rzeczywistość daleko odbiega od ideału. W Polsce, z roku na rok, notuje się coraz więcej przestępstw. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało nawet specjalny raport, w którym zawarta został swoista mapa kryminalnych zagrożeń. Dzięki najnowszym statystykom możemy więc poznać najbardziej niebezpieczne miejsca w Polsce.

Jak wynika z raportu MSWiA, obszarem, w którym kwitnie przestępczość jest Dolny i Górny Śląsk. To tutaj odnotowuje się co roku najwięcej kradzieży i włamań. Na niechlubnej liście najbardziej niebezpiecznych regionów kraju znalazła się również Warszawa. To właśnie w stolicy grasuje najwięcej złodziei. Na ogół okradają ludzi na ulicy, w domach i centrach handlowych. Z rozbojami nie radzi sobie natomiast Małopolska, tutaj również dochodzi do największej ilości gwałtów.

O swoją własność nie muszą niepokoić się za to mieszkańcy Podlasia, Wielkopolski i Podkarpacia. To ostatnie województwo zostało zresztą uznane za najbardziej bezpieczne w naszym kraju.

Chociaż najnowsze kryminalne statystyki są naprawdę zatrważające, to jednak mamy również pewne powody do tego, aby nieco się uspokoić. Okazuje się bowiem, że z roku na rok, spada w Polsce liczba gwałtów i przestępstw przecież życiu...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Koledzy z pracy nie flirtują z Tobą, bo im się podobasz! (Oni tylko muszą odreagować stresy i...)

Wcale nie ze względów emocjonalnych!

Faceci kupują coraz więcej kosmetyków! Stroją się i malują jak kobiety!

Mężczyźni chcą dbać o siebie tak samo, jak kobiety.

Polecane wideo

Komentarze (69)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 16:04
Ja jestem z podkarpacia. ale to nie prawda że to najbardziej bezpieczne województwo, nie często słyszy się o gwałtach i kradzieżach ale chyba nie powinno ich być wcale skoro papilot twierdzi że to najbardziej bezpieczne województwo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 01:44
No tak, bo do Warszawy ostatnio najechalo sporo plebejskich burakow ze wsi z calej Polski... To miasto spada na psy. Wiesniacy na pole albo krowy doic, Warszawa dla bogatych i dobrze urodzonych!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 15:03
też mieszkam na dolnym śląsku wszędzie to jedna cholera...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 23:06
jaaasne, jedzcie na Poznanskie jezyce, debiec badz wilde. nie jedzcie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 22:30
spieprzać od Warszawy -.-
odpowiedz

Polecane dla Ciebie