Nastolatki legalnie usuwają ciąże! "Bo płód ma rozszczep kręgosłupa albo zespół Downa"

Od 2002 roku dziewczyny poniżej 16-roku życia dokonały ponad 35 tys. aborcji.
Nastolatki legalnie usuwają ciąże! "Bo płód ma rozszczep kręgosłupa albo zespół Downa"
08.07.2011

Jeszcze do niedawna brytyjski rząd za wszelką cenę próbował zapobiec publikacji danych statystycznych na temat aborcji dokonywanej z przyczyn medycznych. Ostatnio jednak służba zdrowia Anglii i Walii ujawniła wreszcie te szokujące dane.

Raport, o którym przeczytać możemy na portalu Daily Mail, obejmuje ostatnie dziesięć lat. Z przedstawionych informacji wynika jasno, od 2002 roku dziewczyny poniżej 16-roku życia dokonały ponad 35 tys. aborcji!

Płód zwykle usuwany jest ze względu na wrodzone wady rozwojowe. Na przykład wtedy, gdy obciążony jest syndromem Downa, stwierdzono u niego rozszczep kręgosłupa bądź też stopę końsko-szpotawą. Aborcji dokonuje się również ze względu na zdrowie matki. Z takiej przyczyny na usunięcie płodu zdecydowało się przez ostatnie dziesięć lat 115 matek.

Jak wynika z raportu, na aborcję decyduje się coraz więcej młodych kobiet. Jak wylicza Daily Mail – w ostatnich dziesięciu latach ciążę u dwunastolatek usuwano aż 74 razy!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!

We wschodniej kulturze syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot.

Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.

Komentarze (186)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2015 11:08
Chciałabym móc uznać argumenty tych, którzy są za aborcją, ale z której strony by na to nie spojrzeć- to zabicie człowieka, który JUŻ istnieje. Temu nie da się zaprzeczyć. Nie pozostaje mi nić, tylko współczuć tym dziewczynom / kobietom i modlić się za nie, by potrafiły sobie wybaczyć...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 16:37
gówniary wstrętne... Usunąć takim macicę ... Jak można takim aniołkom robić tak wielką krzywdę. sex i życie traktują rzeczowo zero szacunku dla siebie i otoczenia... dziecko jest cudem .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 22:43
Urodziłam córeczkę z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem,choć lekarze proponowali aborcje.Nie zabiłam swojego dziecka i cieszę się z tego,jednak wstyd mi przed samą sobą i bardzo żałuję,że przeszło mi to przez myśl.Dziś już nie ma mojej córeczki,bo umarła i bardzo żałuję że choć przez chwilę zastanawiałam się nad aborcją.A moje dziecko bardzo chciało żyć i dzielnie walczyła do końca jednak choroba ją pokonała.Wiem,że już nigdy nawet przez sekundę nie będe mieć wątpliwości i zawsze wybiore życie.Mama aniołka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 10:09
- Nie dajcie się zwieść propagandzie liberalistycznej nagłaśniającej tezę, że obrona poczętego życia jest sprzeczna ze standardami europejskimi. Zabijanie dzieci nienarodzonych, to prawdziwy holocaust naszych czasów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2011 15:16
każdy ma prawo decydować z własnym sumieniem jednek w tym momencie to prawo zostaje odebrane lekarzom i pielęgniarką asystującym przy zabiegu, w tym momencie oni nie mają jak postępować ze swoim sumieniem niejednokrotnie. legalne również powinna być STERYLIZACJA! nikomu wtedy krzywda sie nie dzieje,
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo