Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.
Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru
01.07.2011

Ta okrutna zbrodnia wstrząsnęła całą Kalifornią! Jak ustaliła policja, Ka Yang – wyrodna matka z Sacramento – podgrzała w mikrofalówce własne dziecko, doprowadzając do jego śmierci.

Do zdarzenia doszło 17 marca. Na początku śledztwa nic nie zapowiadało, że 6-tygodniowa Mirabelle Thao-Lo została zamordowana. Rodzina powiadomiła pogotowie o prawdopodobnym zgonie dziecka, które nie dawało oznak życia. Wezwani lekarze nie znaleźli na ciele maluszka żadnych śladów przemocy fizycznej i uznali, że Mirabelle zmarła na skutek SIDS (zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej).

Sekcja zwłok wykazała jednak, że prawdziwą przyczyną śmierci dziewczynki były tzw. „urazy termalne”. Eksperci medycyny sądowej połączyli tę tajemniczą sprawę z podobnymi przypadkami z przeszłości i okazało się, że to matka zabiła dziewczynkę. – Ka Yang włożyła córeczkę do kuchenki mikrofalowej i gotowała ją żywcem powiedział rzecznik kalifornijskiej policji.

Specjaliści tłumaczą, że dziecko nie miało poparzonej skóry, ale na skutek oddziaływania wysokiej temperatury doszło do poważnego uszkodzenia jego narządów wewnętrznych. Nie wiadomo, dlaczego matka Mirabelle dopuściła się tak okrutnego czynu, gdyż nadal nie przyznaje się do winy.

Aktualnie Ka Yang przebywa w areszcie, oczekując na rozprawę sądową. Za dzieciobójstwo grozi jej dożywotnie więzienie.

Nataszy Lasky

Zobacz także:

MUZEUM EROTYKI W BARCELONIE: Rysunki nagich ciał, drewniane penisy, rzeźby kopulujących par

Zobacz, jakie eksponaty można zobaczyć w hiszpańskim Muzeum Erotyki!

Oto lista najdroższych parafii w Polsce!

Sprawdź, gdzie najwięcej płaci się za chrzest, ślub i pogrzeb.

Polecane wideo

Komentarze (63)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 19:01
co ona brała?;/ pewnie wyobraziła sobie,że dziecko byłoby bardzo smacznym kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym?;/ co za z***y genetyczne żyją na tym świecie!niech pracuje w kamieniołomach!i co pół roku niech ją wsadzają do mikrofali żeby nie zapomniała co zrobiła swojemu dziecku!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 21:09
Powinni ją też ugotować w mikrofali albo usmażyć w piekarniku! Bo co z tego że ona będzie siedzieć w więzieniu skoro dziecko nie żyje!!! Kiedyś było inaczej za zbrodnie od razu była kara śmierci,a nie jak teraz.Co za świat...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2011 16:23
sjadłam literki, PS ja zostałam skazana za czyn1, o który mnie oskarżała ta kretynka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2011 16:21
Ludzie, dostanie wyrok, odsiedzi trochę, odegra role że miała depresje poporodową, zrobi z siebie wariatke, trafi do zakładu psychiatrycznego, potem jej sie polepszy i wyjdzie!!! Bynajmniej taki scenariusz był w Polsce. DZIECIOBÓJCZYNI zaraz po porodzie zabiła swojego synka, tłukąc nim o wersalke, i wsadziła w worek na smieci i schowała w tę wersalke. I co dalej??? Stało sie tak jak opisałam. Dorwała faceta, zrobiła z nim dziecko zeby go usidlic ale.. kiedy on ją zostawił ( sie nie dziwie bo sama go do tego zmusiła) to poznał mnie. Bylismy zaledwie 1,5 mc a ta szm...ta zniszczyła mi 2 lata życia. Zaatakowała mnie na przystanku, juz po tym jak jej oddałam samca sek w tym ze on do niej mowił moim imienie jak sie uchlał. Chciała mnie wrzuccic pod busa, to jej ździeliłam w morde i zrobiłam limo. Załozyła mi sprawę. Pobiła swoje drugie dziecko i chciała zgonic na mnie, ale jej sie nie powiedło.... Została skazana pomimo braku dowodów, Sąd w Polsce uwierzył jedynie na słowo dzieciobójczyni. Ludzie powinniśmy takie osoby karać publicznie i skazywac a nie przez sądy, bo potem własnie tacy jak te nie powiem su ..... ki , bo nawety one swoich szczeniąt nie zagryzą, czują się bezkarnę. Bo raz im się udało to są paniami świata. Są to zakompleksione kretynki, ktore zazdroszą ludziom wszystkiego i za swoj czyn opisany w temacie karzą inne kobiety, lepsze od nich kobiety. Dla dzieciobójczynie NIEODWOŁALNIE kara śmierci, lincz i ukamienowanie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2011 01:05
To jest okropne!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie