Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!

We wschodniej kulturze syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot.
Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!
03.07.2011

Operacja zmiany płci nie jest w dzisiejszych czasach tematem tabu, pod warunkiem że dotyczy dorosłych transseksualistów. Tymczasem w Indiach masowo wykonuje się ten zabieg na małych dziewczynkach. Specjalizuje się w tym zwłaszcza klinika w mieście Indore. Każdy z siedmiu operujących w niej chirurgów twierdzi, że zoperował już około 300 dzieci!

- W kulturze Indii syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot. Nacisk na posiadanie męskich potomków jest duży - wyjaśnia portal dzieci.pl i dodaje: - Operacja polega na stworzeniu męskich narządów płciowych przy użyciu tkanek żeńskich. Po zabiegu mali pacjenci muszą zażywać dużą ilość hormonalnych leków.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że choć zabiegi mogą przechodzić dzieci w wieku od 5 lat, to już nawet jednoroczne maluchy trafiały pod skalpel chirurgów.

Rodzice za zabieg genitoplastyki swojej córki muszą zapłacić równowartość 10 tys. złotych. Nie interesuje ich przy tym, że w przyszłości poczucie seksualności dziecka może być zaburzone, ponieważ nie będzie czuło przynależności do płci, którą mu narzucono. Niestety w Indiach nie istnieją ani ustawy, które zabraniałyby tego okrutnego procederu, ani organizacje, które mogłyby bronić praw najmłodszych.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Kanibalizm w Korei Północnej: Ludzie jedzą ludzi, żeby nie umrzeć z głodu!

Dziennik „Korea Times” ujawnił właśnie raport, z którego wynika, że zjadanie ludzi jest w tym kraju na porządku dziennym.

Dziecięcy boks - kilkuletnie dziewczynki walczą na ringu o 280 złotych!

Ich walka odbyła się za przyzwoleniem rodziców. Co więcej - z ich inicjatywy!

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 22:00
Wydaje mi się że pierwsze dziecko musi być chłopcem a nie każde urodzone. Bo gdyby każdemu dziecku zmieniali płeć to wątpię żeby ich było stać potem na życie i w ogóle tak jak piszecie za kilkadziesiąt lat by zniknęli z tego świata :/. A po drugie taka jest ich kultura i nic na to nie poradzimy i nie ma co się denerwować drogie panie w Polsce i innych krajach europy nikt nie zmienia dzieciom płci po urodzeniu więc u nas kobiety nie wymrą. :) Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania internetu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2011 10:03
no wiesz powinnysmy sie cieszyc bo oni za pare dziesiat lat wygina jak nie beda mieli corek chyba ze zoperuja przed sexem i po urodzeniu dziecka znowu zoperuja ale to napewno nie takie proste
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 21:01
a kto im tych synów urodzii jak kobiet zabraknie??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 15:00
;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2011 19:38
Zgadzam się z większością! Co oni zrobią jak zabraknie im kobiet? ! Kto im narodzi tych synów?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie