Kanibalizm w Korei Północnej: Ludzie jedzą ludzi, żeby nie umrzeć z głodu!

Dziennik „Korea Times” ujawnił właśnie raport, z którego wynika, że zjadanie ludzi jest w tym kraju na porządku dziennym.
Kanibalizm w Korei Północnej: Ludzie jedzą ludzi, żeby nie umrzeć z głodu!
28.06.2011

Kilka tygodni temu informowaliśmy o przypadku rosyjskiego Hannibala Lectera, który najpierw zastrzelił swoją znajomą, a następnie ją zjadł. Okazuje się jednak, że przypadki kanibalizmu zdarzają się również w innych miejscach na świecie, np. w Korei Północnej. Co więcej, w kraju tym zjadanie ludzi jest podobno… normą.

Tak przynajmniej wynika z najnowszego, 800-stronicowego raportu tamtejszej policji. - Z relacji uciekinierów z Północy wynikało, że do tej pory do aktów kanibalizmu w Korei Północnej najczęściej dochodziło pod koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy to kraj ten nawiedził wielki głód. Raport pochodzi z 2009 roku. Dokument miał być materiałem poglądowym dla północnokoreańskich policjantów, jak postępować w przypadku ujawnienia aktów kanibalizmu – wyjaśnia serwis niewiarygodne.pl.

Obszerne materiały zawierają opis wielu mrożących krew w żyłach przypadków, do których dochodziło w wyniszczonej głodem Korei Północnej dekadę temu. Sprawa nie jest jednak komentowana przez tamtejsze południowokoreańskie ministerstwo do spraw zjednoczenia narodowego, mimo że - według statystyk - krajowi grozi kolejna fala głodu. Czy i tym razem będzie się ona wiązać z masowym ludożerstwem?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dziecięcy boks - kilkuletnie dziewczynki walczą na ringu o 280 złotych!

Ich walka odbyła się za przyzwoleniem rodziców. Co więcej - z ich inicjatywy!

Kolejne cudowne narodziny sześcioraczków: 30-letnia mama szaleje ze szczęścia!

Matka, aby utrzymać wszystkie swoje dzieci przy życiu, w czasie ciąży musiała dostarczać swojemu organizmowi 6000 kalorii dziennie!

 

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Fake pics (Ocena: 5) 09.05.2018 19:48
To zdjecie przedstawia zhu yu paintera i artyste to nie jest prawdziwe niemowle tak samo jak te artykuly co za amatorstwo zenada
odpowiedz
lecter (Ocena: 5) 17.06.2013 18:50
tyle zarcia sie marnuje
odpowiedz
mądrala (Ocena: 5) 28.05.2013 19:40
Niestety w Korei Północnej je sie ludzi i sprzedaje sie ich części ciała na targu... Ale ludzie robią to bo nie maja co jeść i nie maja pieniędzy na nic. W dodatku te niechciane dzieci których rodzice umarli z głodu, a same błąkają sie po slumsach i zbierają jakieś ziarna i śmieci żeby przeżyć, za sama rozmowę z nimi można zostać aresztowanym lub zabitym. A dzieci zostają wyłapywane i zamykane w ośrodkach, gdzie tak samo nie ma jedzenie i są tam zostawione tylko po to żeby umrzeć. Obozy koncentracyjne... Za jeden błąd człowieka zamyka sie cale rodziny i zabija kilka pokoleń, aby "zniszczyć zło" Korea Północna to jeden wielki syf i tyle, a ci ludzie musza taki koszmar przeżywać i żyć w takim państwie, bo ktoś sie chciał bawić w wielkiego władce...
zobacz odpowiedzi (1)
Omega (Ocena: 5) 19.04.2013 19:14
Ludzie myślcie . Na zdjęciu po lewej -Chińczyk w restauracji zajada psa , dostanie przystawkę którą spałaszuje podanymi mu na telerzyku pałeczkami .Na zdjeciu po prawej - "Klinika" aborcyjna ,w kubło-misce szczątki dziecka po aborcji dokonanej w póżnym okresie zważywszy na wielkość płodu (porównaj główkę dziecka z dłońmi "konowała aborcjonisty ")
zobacz odpowiedzi (1)
Anka (Ocena: 5) 09.04.2013 21:01
Biedni ludzie.Tylko ten ich zrozumie kto przeżył taki straszny głód jaki oni tam mają.Przecież tam ludzie umierają z głodu! Więc jak ktoś ma do wyboru umrzeć śmiercią głodową a zjeść innego który z tego głodu już skonał- to zje co ma pod ręką.Strasznie współczuję ludziom którzy muszą żyć w tak starsznym kraju
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo