Tragiczny los dzieci prostytutek: Niemowlaki tuż po urodzeniu sprzedawane są pedofilskim siatkom!

Dzieci będące owocem prostytucji często kończą jak ich własne matki. Od najmłodszych lat wykorzystywane seksualnie, skazane są na okrutny los.
Tragiczny los dzieci prostytutek: Niemowlaki tuż po urodzeniu sprzedawane są pedofilskim siatkom!
21.06.2011

Handel żywym towarem to zjawisko, które jest wciąż obecne we współczesnym świecie. Ofiarami padają głównie kobiety, które pozbawione wszelkiej godności, wbrew swojej woli przetrzymywane są w domach publicznych i zmuszane do nierządu. Ich życie owiane jest mroczną tajemnicą. Niewiele osób zdaje  sobie sprawę jaki nieludzki proceder towarzyszy im życiu.

Otóż, jak informuje portal cnn.com, w niektórych greckich domach publicznych, jeśli któraś z prostytutek zajdzie w ciążę, jedzie urodzić dziecko do Bułgarii. Tam niemowlaki są sprzedawane siatkom pedofilskim. Bezbronne dzieci trafiają w ręce bezdusznych przestępców. Ich los kończy się tragicznie.

Handel kobietami i dziećmi to zjawisko bardzo powszechne w południowej Europie. Co najgorsze jednak w krajach takich, jak Bułgaria czy Rumunia nie istnieją jednoznaczne przepisy prawne, które kategorycznie zabraniałyby przeprowadzania tego typu transakcji...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Panika przed końcem świata wywołała we Francji falę masowych samobójstw!

Francuzi są przekonani, że Apokalipsa nadejdzie już 21 grudnia 2012 roku. Co jeszcze dzieje się w kraju nad Sekwaną?

5-latki zmuszane do małżeństwa: Odbywają noce poślubne z podstarzałymi panami!

Regularne gwałty, psychiczne upokorzenie to tylko niektóre negatywne skutki jakie niesie za sobą ten straszliwy proceder.

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2013 18:41
Człowiek to najgorsza istota na ziemi!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 18:06
Tak kurna matki sie prostytuuja a dzieci cierpiec musza!! To przykre te kobiety a raczej dzi**i bo tak je trzeba nazwac za takie cos powinny byc karane albo niech sie zabezpieczaja trudno ze beda mieli 'gorsza jakosc seksu'!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 13:36
chore przepisy chorego świata i ta bezsilność. MJ2
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 13:35
chore przepisy chorego świata i bezsilność. MJ29
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 01:15
WLASNIE NIE ISTNIEJA PRZEPISY!!!!!!! BO WSZYSTKIE BUCE MAJACY WLADZE CHETNIE KORZYSTAJA Z TAKICH PROSTYTUTEK I NIE MACHNA PALCEM ABY COS ZROBIC BO I PO CO!!! A FACET TO SWINIA WIADOMO NIE OD DZIS I RYPIE WSZYSTKO CO SIE DA NIE PATRZAC NA TO CZY KOBIETA ROBI TO Z WLASNEJ WOLI CZY NIE..A O PEDOFILACH NIE WSPOMNE ICH TO BYM WYCIELA PO JEDNYM!!!!!!!!!!!!!!!! SWIAT NIBY WIE CO SIE DZIEJE PORTALE TYPU CNN.COM O TYM INFORMUJA..I CO DALEJ?? NIC! WIADOMOSC ZOSTALA POWIEDZIAAN I KONIEC TAK????????? GDYBY LUDZIE CHCIELI COS Z TYM ZROBIC TO BY ZROBILI TYLKO PROBLEM POLEGA NA TYM O CZYM PISALAM WCZESNIEJ...POLITYCE.POLICJA,SEDZIOWE ITD ITD KORZYSTAAJ Z PROSTYTUTEK I NIE W GLOWIE IM WALKA Z HANDLEM LUDZMI .......MOZE POWINNO SIE PORWAC ICH CORKI TO WTEDY RUSZYLI BY SWOJE TLUSTE DUPSKA Z KRZESEL I ZACZELI DZIALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo