5-letnia dziewczynka utopiła niemowlę w wannie, bo dziecko za głośno płakało!

Maleńki chłopczyk nie miał żadnych szans na przeżycie.
5-letnia dziewczynka utopiła niemowlę w wannie, bo dziecko za głośno płakało!
15.06.2011

Śmierć 18-miesięcznego chłopca policja uznała początkowo za tragiczny wypadek. Sądzono, że było to po prostu przypadkowe utonięcie podczas kąpieli. Jednak w czasie szczegółowego śledztwa, na jaw wyszły nowe, zaskakujące okoliczności tego strasznego wydarzenia.

5-letnia dziewczynka oraz spokrewniony z nią maleńki Jermane przebywali pod opieką 16-letniej kuzynki. Zajmująca się nimi opiekunka, która jest rzekomo upośledzona umysłowo, wyszła na parę minut z domu. I to właśnie pod jej nieobecność odegrała się ta straszliwa tragedia.

Pięciolatka nie mogła znieść płaczu małego dziecko. Krzyki niemowlęcia tak bardzo ją zdenerwowały, że dziewczynka postanowiła raz na zawsze je uciszyć. Wzięła dziecko na ręce i zaniosła do łazienki. Tam nalała do wanny wodę, wsadziła w nią maleństwo i zaczęła topić. Jermane nie miał szans na przeżycie...

W czasie przesłuchania z udziałem pedagoga i psychiatry, pięciolatka przyznała się do popełnienia tego straszliwego czynu. Dziewczynka nie może jednak przypomnieć sobie szczegółów wydarzenia. Jak sama mówi, zupełnie nie wie, co się stało.

Sprawa wciąż jest w toku, ale eksperci podkreślają, że nie może być mowy o morderstwie, ponieważ tak małe dziecko nie ma zdolności rozpoznawania znaczenia swoich czynów i nawet nie wie, co tak naprawdę oznacza utonięcie.

Czy w takim razie za to całe wydarzeni należy winić rodziców, którzy pozostawili tak małe dzieci praktycznie bez opieki?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Podobno NASA wie, że w 2012 będzie koniec świata, ale ukrywa przed nami prawdę!

I jak tu nie wierzyć wstrząsającym zapowiedziom jasnowidzów, skoro wygłasza je również środowisko uniwersyteckie...

Paulinka straciła twarz, bo wyniosła babcię z płonącego domu!

Niestety, lekarze nie zdołali uratować staruszki. Jej dzielna wnuczka czeka teraz a przeszczep skóry, który przywróci jej dawny wygląd.

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 15:56
rodzicow pod sąd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 18:11
Żal mi tego malego chlopczyka;'( A ta to bym to domu dziecka juz oddala... Taka wredna zal mi jej chorego rozumowania niech sama sie utopi albo wejdzie do wrzatku zb czy jej tak przyjemnie bedzie przynajmniej by nie utopila wiecej malych dzieci....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 12:55
boże widać że czarne, to zwierzę nie człowiek...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 06:54
Myślcie logicznie jak 5latek przeniesie 18 miesieczne dziecko i wsadzi do wanny! Upuści kilka razy po drodze albo je zaciągnie ale nie zaniesie i włozy do wanny skoro samo ledwie do niej wchodzi .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 16:30
To rodzice powinni ponieść konsekwencje tego co się stało...a drga sprawa ta 5-letnia dziewczynka wiedziala co ma zrobic by uciszyc płaczace dziecko...dziwna sprawa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo