Podobno NASA wie, że w 2012 będzie koniec świata, ale ukrywa przed nami prawdę!

I jak tu nie wierzyć wstrząsającym zapowiedziom jasnowidzów, skoro wygłasza je również środowisko uniwersyteckie...
Podobno NASA wie, że w 2012 będzie koniec świata, ale ukrywa przed nami prawdę!
11.06.2011

Gdy koniec świata i globalny kataklizm przepowiada jasnowidz bądź wróżka, często podchodzimy do tych szokujących informacji z lekkim przymrużeniem oka. Co innego jednak, gdy o wielkich katastrofach, które czekają świat wypowiadają się czołowi naukowcy pracujący na uniwersytetach.

Otóż zdaniem niektórych przedstawicieli środowisk akademickich, w najbliższych latach spotka nas fala katastrofalnych zjawisk. Mają one podobno zaprowadzić całą ludzkość na skraj przepaści. To będzie prawdziwa apokalipsa, w wyniku której przepadnie cały naukowy dorobek ludzkości. I nawet jeżeli gatunek człowieka zupełnie nie wyginie, to z pewnością cofnie się on do punktu rozwoju, w którym znajdował się na początku XIX wieku.

Jak podaje serwis niewiarygodne.pl: za tą swoistą katastrofę, jaka może nas czekać w nadchodzącej przyszłości, odpowiedzialna ma być chmura tajemniczej, międzygwiezdnej energii. Z przecieków, które przedostały się do niszowych mediów wynika, że nie była ona wcześniej znana naukowcom. Co więcej, podobno z tego wielkiego zagrożenia bardzo dobrze zdaje sobie sprawę NASA. Jednak w obawia przed zbiorową paniką stara się unikać tego tematu i udawać, że o niczym nie wie.

Najbardziej zadziwiający jest jednak fakt, że wszystkie przewidywania naukowców zbiegają się w czasie z przepowiednią Majów, która to głosi, że koniec świata ma nastąpić w 2012 roku!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Paszport kontra rzeczywistość: Zobacz, jak ludzie się zmieniają przez lata!

Po latach postacie ze zdjęć zupełnie nie przypominają ich właścicieli.

Komentarze (117)

Ocena: 5 / 5
Niesmiertelny (Ocena: 5) 23.02.2013 21:41
Dlaczego nikt sie nie odzywa??? Wszyscy juz wygineli?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2013 21:39
HEEEE?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2013 21:38
NO I GIT!5
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 23:23
Ażeby zacząć nową erę ludzkości (niezależną od dzisiejszego upodlenia względem ego), musi dojść do jakiejś sytuacji kryzysowej. Najprawdopodobniej dojdzie do niej w najbliższych latach. Dlaczego? Bo potrzebna jest bodziec, dzięki któremu ludzkość dostrzeże duchowy aspekt życia i skupi całą uwagę na "porzuceniu ego" względem prawdziwej afirmacji i przeżywania życia "tu i teraz". Musi się to dokonać szybko, w przeciwnym razie jeśli pozostawić to ewolucji efekt byłby opłakany. W przeciągu 15-20 lat zniszczylibyśmy się sami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 12:01
Najwyżej wigilia odbędzie się w niebie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo