Ludzka farma w Nigerii: Bandyci hodowali noworodki na sprzedaż!

Bezdzietne pary kupowały dzieci za równowartość ok. 17 tys.zł.
Ludzka farma w Nigerii: Bandyci hodowali noworodki na sprzedaż!
12.06.2011

Sposobów na zarabianie pieniędzy jest wiele. To jednak co wymyśliła pewna grupa przestępcza z Nigerii przekracza wszystkie moralne granice. Bandyci stworzyli swoistą "ludzką farmę", na której przetrzymywali ciężarne nastolatki. Zaraz po porodzie noworodki zabierane były ich matkom. Dzieci sprzedawano bogatym parom z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Za każdego chłopca nastolatki dostawały od bandytów równowartość 520 zł. Dziewczynki były mniej warte, bo 440 zł. Bezdzietne pary kupowały dzieci za równowartość ok. 17 tys. zł. Co najgorsze, okazało się, że niesprzedane dzieci bandyci przekazywali plemiennym czarownikom, którzy zabijali je podczas swoich rytuałów.

Zlokalizowana przez nigeryjską policję farma jest podobno tylko jedną z wielu. Takie miejsca bardzo trudno jest zlokalizować. Z zewnątrz wyglądają one bowiem jak zwykłe kliniki położnicze. W cały proceder bardzo często zamieszani są również lekarze i pielęgniarki.

Handel dziećmi to trzecie najczęściej spotykane przestępstwo w Nigerii, zaraz po oszustwach finansowych i handlu narkotykowym.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Najszczęśliwsze imiona, znaki zodiaku i daty urodzenia: Sprawdź, czy FORTUNA Ci sprzyja!

Sprawdź, czy jesteś kobietą, która ma szansę na bogactwo! Wszystko zależy od imienia, znaku zodiaku i roku urodzenia!

Street fashion z Tokio: Najodważniejsze męskie stylizacje świata! (FOTOGALERIA)

Po ulicach stolicy Japonii chodzą prawdziwe cudaki!

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 21:50
Nigeryjscy mężczyźni to oszuści, bandyci i nieroby. Tworzą portale randkowe i wyłudzaja pieniądze od bialych kobiet. Co to jest rasizm to wyzysk białych kobiet przez czarnych mężczyzn. !!!!!! - Nowa definicja rasizmu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 16:35
Droga redakcjo ... wstawiać taki artykuł do zakaładki ...Ciekawostki to nie jest najlepszy pomysł naprawdę bardzo ciekawa ta "Ciekawostka" skąd wzięte są te informacje? można poprosić o źródła? Witamy w 21 wieku ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 22:29
takich ludzi powinno się wysłać na cierpienia, powiesić spalić i nie wiem co jeszcze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 10:05
Ci bogaci europejczycy ktorzy kupuja dzieci powinni zostac wylapani i posadzeni w wiezieniu a ich pieniadze powinny zostac przelane na cele charytatywne.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 00:01
I JAK ZWYKLE DZIEWCZYNKI MNIEJ WARTE...TO CHYBA SIE NIGDY NIE ZMIENI ZE TRAKTUJE SIE NAS JAK COS GORSZEGO..TYLKO ZE TO MY DAJEMY ZYCIE...BO FACETA WKLAD TO TYLKO MALY KAWALECZEK CALOSCI!!!!!!!!!!! ALE TAK JEST W ZACOFANYCH KRAJACH..KOBIETA JETS NICZYM...DOBRZE ZE ZYJE TAM GDZIE ZYJE....A FACECI POWINNI SIE WSTYDZIC ZA SWOJ RODZAJ!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie