48-letni KSIĄDZ masturbował się przed uczelnią w Rzeszowie! Dostał 500 zł mandatu

Nagiego onanistę zauważyły dwie studentki.
48-letni KSIĄDZ masturbował się przed uczelnią w Rzeszowie! Dostał 500 zł mandatu
04.06.2011

Jak podaje rzeszowskie wydanie „Gazety Wyborczej”, w zeszły czwartek przed budynkiem uczelni przy ul. Sucharskiego, w hondzie civic siedział onanizujący się ksiądz. Dwie studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zauważyły go, kiedy wychodziły z zajęć. Kobiety natychmiast poinformowały o zajściu policję, „tym bardziej, że wzdłuż samochodu przechodziły też dzieci”.

Gdy policjanci podeszli do auta, mężczyzna już się nie dotykał, ale przyznał, że robi to publicznie od czasu do czasu. Za swój odrażający czyn został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a następnie odjechał.

Później okazało się, że nagi onanista to 48-letni ksiądz spod Krosna. Gazeta nie podała jednak, w której dokładnie parafii duchowny sprawuje swoją posługę kapłańską.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Biel nigdy nie wychodzi z mody. Weź udział w naszym konkursie i wygraj luksusowe dodatki w tym kolorze od najlepszych projektantów!

Do wygrania torba DKNY, baleriny Chloe, szal Missoni i wiele, wiele innych, atrakcyjnych nagród!

11-latka dzwoni na policję: "Tata bije mamusię!"

Rodzice dziewczynki byli kompletnie pijani. 11-latka i jej braciszek przebywają teraz pod opieką krewnych.

 

Polecane wideo

Komentarze (58)
Ocena: 5 / 5
lulu (Ocena: 5) 11.03.2013 20:17
Siedział w samochodzie nagi ksiądz.Auto było przeżroczyste a klimatyzacja się zepsuła i musiał sie z powodu gorąca rozebrać do naga.Redaktor Gazety Wyborczej miał dostęp do materiałow policyjnych i może potwierdzić że to prawda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 22:00
Tutaj wpisz treść komentarza...to prawda ten ksiadz z mojej parafi własnie odchodzi bo go ludzie mało nie zabija
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 08:30
TO KOLEJNY DOWUD ŻE NIEKTÓŻY KSIĘŻA TO ZBOCZEŃCE I NIKT NIC Z TYM NIE ROBI ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2011 08:56
To jest bzdura. Pisałem w tej sprawie do inspektora policji w Rzeszowie i on zaprzeczył, aby pisał o jakimkolwiek księdzu Za to co napisałem osobiście odpowiadam. Tekst zamieszczam jedynie na stronie podkarpackiej policji w zakładce KMP Rzeszów. Nie potwierdziłem tam, że osoba legitymowana była księdzem. Te informacje podał dziennikarz Gazety wyborczej. Pisząc informację staram się chronić dane osobowe zarówno poszkodowanych jak i sprawców - zgodnie z literą prawa. Na to co piszą dziennikarze powołując sie na swoje dziennikarskie śledztwa nie mam wpływu. z poważaniem Kocój zbigniew.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 19:04
No proszę, proszę a przecież księża mówią, że masturbacja to grzech.... a sami co robią?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie