W Wielkiej Brytanii co 20 minut ktoś gwałci bezbronną dziewczynkę! (To ma być cywilizowane państwo?)

Ofiary to najczęściej dziewczynki w wieku 12-15 lat, ale zdarzają się także młodsze dzieci.
W Wielkiej Brytanii co 20 minut ktoś gwałci bezbronną dziewczynkę! (To ma być cywilizowane państwo?)
28.05.2011

W mediach niemal codziennie słyszymy o kolejnych przestępstwach seksualnych, których ofiarami padają dzieci. W szczególnym niebezpieczeństwie znajdują się dziewczynki w wieku od 12 do 15 lat. Problem jest naprawdę olbrzymi, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę najnowszy wstrząsający raport brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Okazuje się bowiem, że tylko w samej Walii i Anglii w ciągu ostatniego roku zanotowano 23 tysiące seksualnych przestępstw na dzieciach. Według doniesień brytyjskich władz, co 20 minut na Wyspach gwałcone jest jedno dziecko. Co więcej, znaczny odsetek tych ofiar stanowią maluchy w wieku przedszkolnym – relacjonuje dailymail.co.uk.

Dane są naprawdę zatrważające. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że większość z przestępców dopuszczających się tak okrutnych czynów sama nie ma nawet ukończonych 18 lat!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Nastoletnia matka wrzuciła noworodka do zsypu! CHŁOPIEC PRZELEŻAŁ TAM 12 GODZIN!

Łkanie malca usłyszał dozorca bloku. Gdyby nie jego szybka interwencja, noworodek nie dożyłby kolejnego dnia!

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2011 11:29
Zacznijmy od najwazniejszego: Daily Mail, jak kazda inna gazeta na tym poziomie pisze niektore artykuly tylko po to by zwiekszyc zainteresowanie ludzi. Zastanawia mnie fakt skad Oni sami biora te wszystkie liczby, statystyki itp. A druga kwestia jest taka, ze mieszkam w Londynie od 5lat i szczerze? Ani w mediach ani w wyzej klasyfikowanych pismach nie podaje sie informacji o tak wielkiej i szerokiej liczbie jaka tu podaja. Uwazam, ze to jeden z tematow do debaty, aczkolwiek nie warto od razu popadac w skrajnosci. Bardziej odpowiednim zachowaniem byloby zainteresowanie sie sytuacja w Polsce, gdyz jest to Polski portal, i wydaje mi sie, ze bardziej by to obeszlo wiekszosc czytelnikow Papilota. Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2011 07:06
ps. a zasugeruje jeszcze polkom zyjacym w PL i tym w UK - Pilnujcie dzieci zeby sie nie k..wiły po nocy i bedzie gitara. Bo za dnia nikt co 20 minut nie gwałci a jak rodzice puszczaja 14 lwtniw gowniary na imprezy a te nachlane nie wiedza co i z kim robia to co sie dziwic????????????????????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2011 07:03
SMIAC MI SIE CHCE. Co to teraz Polska robi nagonke na UK ??? Tak samo popaprani ludzie tu zyja jak w Polsce tylko ze tutaj o wszystkim sie mowi i jak na dziecko podniesiesz reke to Ci je zabiora, nie to co w Polsce. Tu wszystko wyplywa. A dane statystyczne to chyba z ksiezyca sciagniete tak poza tym. Najwieksze scierwa spoleczne w UK to zaćpani i zachlani brytyjczycy, pozniej polacy !!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 23:18
masakra. -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 18:29
dodajmy, że większość gwałtów w Anglii jest popełniana przez islamskich imigrantów. Podobnie jest w innych europejskich krajach np. Szwecji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo