Nastoletnia matka wrzuciła noworodka do zsypu! CHŁOPIEC PRZELEŻAŁ TAM 12 GODZIN!

Łkanie malca usłyszał dozorca bloku. Gdyby nie jego szybka interwencja, noworodek nie dożyłby kolejnego dnia!
Nastoletnia matka wrzuciła noworodka do zsypu! CHŁOPIEC PRZELEŻAŁ TAM 12 GODZIN!
26.05.2011

Do zdarzenia doszło przedwczoraj na nowojorskim Brooklynie. Jak podaje „Ny Daily News”, 18-latka, która urodziła w domu dziecko, wrzuciła je do zsypu na górę śmieci. Paradoksalnie, to wypchane po brzegi worki zamortyzowały upadek i tylko dzięki nim niemowlę przeżyło.

Noworodek leżał w zsypie około 12 godzin, aż dozorca budynku nie usłyszał jego płaczu. Jak wielkie było zdziwienie mężczyzny, gdy odkrył, że w pełnym śmieci i brudu pomieszczeniu leży zawinięty w kocyk maleńki chłopczyk. Na miejsce zdarzenia szybko przybyło pogotowie ratunkowe. Lekarze udzielili dziecku pierwszej pomocy, a jego ogólny stan ocenili jako dobry.

Policja już przesłuchała 18-letnią matkę dziecka. Nieoficjalnie wiadomo, że przyznała się do winy i zostanie jej postawiony zarzut usiłowania zabójstwa.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Jak usunąć trudne plamy?

Plama z czerwonego wina, atramentu czy rdzy to nie koniec świata. Przedstawiamy skuteczne sposoby na pozbycie się najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Rasistowska psychologia miłości: Ciemnoskóre kobiety nie podobają się mężczyznom tak, jak blade blondynki!

Doniesienia kontrowersyjnego psychologa wywołały skandal na całym świecie.

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2013 01:01
chetnie adoptuje dziecko napisz brudka_2004@wp.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 22:03
Jak się nie wie jakie bywają konsekwencje uprawiania seksu tudzież wie, ale nie chce dziecka, to należy się pilnować, albo stosować antykoncepcję - nie nie tylko kondomy ale np. pigułki i brać je systematycznie, a nie później się dziwić, albo w ogóle nie gzić się po kątach. To raz. Dwa przepraszam nikt nie zauważył, że młoda w ciąży lata? Rodzice? Znajomi ze szkoły? Po kolejne jak już urodziła, tak jak toś napisał, są okna życia, są ośrodki adopcyjne, gdyby urodziła w szpitalu już przed porodem czy w jego trakcie mogłaby się dziecka zrzec.... na 100% jest milion lepszych rozwiązań niż wyrzucanie dziecka do śmietnika... To chore, bezduszne, nieodpowiedzialne, żenujące... Powinna zostać skazana za usiłowanie zabójstwa... dopiero poniosłaby konsekwencje czynów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2011 21:32
Wy podle k**wy jak moze cie pisa rze trzebabylo usunac wczesnie!!!! Trzebabylo dupy nie dawac i nie puszczac sie albo chociaż stosowac antykoncepcje, jesli juz nie chciala dziecka (jak mozna nie chciec?) to mogla je oddac do adopcji czy cos, a ta nastoletnia k*rwa je zabic chciala!!!!!!!!!!! To K*RWA !!!!!!!!!! biedny chlopczyk :(((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2011 08:56
ja bym ją zawinela w koc (i zawiązała bo ma wiecej sily niz ten noworodek) i wrzucila do zsypu. A wszystkim dozorcom w poblizu zatkalabym wtedy uszy. I niech zgnije tam..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 20:56
Teraz są tzw. okna życia. Przecież mogła iść tam i oddać bez żadnych zobowiązań
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo