Marta Szulawiak z „Top Model” startuje w wyborach! CHE BYĆ POSŁANKĄ!

Czy tańczenie w klubie go-go i popularność uzyskana dzięki programowi to wystarczające umiejętności, by zasiąść w Sejmie?
Marta Szulawiak z „Top Model” startuje w wyborach! CHE BYĆ POSŁANKĄ!
24.05.2011

Wszyscy, którzy oglądali program „Top Model” na pewno kojarzą Martę Szulawiak – tancerkę erotyczną, która na każdym kroku podkreślała, że zarabianie pieniędzy w ten sposób wcale nie jest dla niej przyjemne. Niedługo jednak nazwisko modelki będzie wymieniane w zupełnie innym kontekście, bo Szulawiak zamierza… zasiąść w Sejmie!

Modelka wystartuje w wyborach z ramienia SLD. Zachwycony tym faktem jest sam lider partii, Grzegorz Napieralski. - Pan przewodniczący przekonał się w rozmowie, że pani Marta jest osobą o poglądach lewicowych i nowoczesnych – tłumaczył całe to zajście rzecznik SLD.

Co o tym myślicie? Któraś z Was będzie głosować na niedoszłą „Top Model”?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zgwałcił i zabił 15-letnią Ewelinę! Rodzice błagają o znalezienie sprawcy!

To była ostatnia droga ze szkoły do domu 15-letniej Eweliny… W biały dzień dziewczyna została napadnięta, brutalnie zgwałcona i zamordowana.

Wierzycie, że dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się Sąd Ostateczny?

Amerykański kaznodzieja Harold Camping wyczytał z Biblii, że 21.05.2011 roku o godzinie 18 czasu lokalnego nastąpi zagłada ludzkości. Czy dziś jego przepowiednia się sprawdzi?

 

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 13:29
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 16:21
Oczywiście, że takie wykształcenie wystarczy. Przecież aktualni politycy też nie są specjalnie wykształceni...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 15:45
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2011 19:58
Ja nie rozumiem tego waszego jadu... Boże, może zna się na polityce, może jest w tym dobra, czemu ją dyskryminujecie bo tańczyła go go żeby utrzymac siebie i siostrę? No i co z tego, nie bylo nic lepszego to się poświęciła, ja to mam gdzieś co ona robi jak ma być z niej dobry polityk to niech sprobuje co ma iść żebrać bo była tancerką go go? Opanujcie trochę swoją złośliwość ;//
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2011 12:48
Pewnie mu loda zrobiła to ją przyjmą do tego sejmu :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo