Zgwałcił i zabił 15-letnią Ewelinę! Rodzice błagają o znalezienie sprawcy!

To była ostatnia droga ze szkoły do domu 15-letniej Eweliny… W biały dzień dziewczyna została napadnięta, brutalnie zgwałcona i zamordowana.
Zgwałcił i zabił 15-letnią Ewelinę! Rodzice błagają o znalezienie sprawcy!
Fot.: Fakt.pl
24.05.2011

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek, najprawdopodobniej około godziny 13:00. Ewelina Masalska z Lepna w województwie warmińsko-mzaruskim, jak co dzień wracała ze szkoły tą samą drogą przez las. Niestety, tego feralnego popołudnia nie zjawiła się w domu o umówionej porze…

Rodzice od razu zaczęli się niepokoić, gdyż dziewczynka była bardzo sumienna i nigdy się nie spóźniała, a jeżeli wypadło jej coś pilnego, zawsze o tym uprzedzała.  – Co do minuty przychodziła do domu, a gdy miała zostać u koleżanki po lekcjach, planowała to i wcześniej mnie o to prosiławspomina w rozmowie z „Faktem” zrozpaczona Grażyna Masalska, mama Eweliny. 

Kiedy zaczęło się ściemniać, a nastolatki nadal nie było w domu, rodzina i znajomi zawiadomili o wszystkim policję. – Sąsiad powiedział nam, że widział ją jak wysiadała o godzinie 13 z autobusu i szła sama w kierunku domu – opowiada Bogdan Masalski, ojciec Eweliny – Mieszkamy na kolonii. Idzie się do nas półtora kilometra przez pole i młody las...

Mimo że od zaginięcia dziewczyny minęło dopiero kilka godzin, w poszukiwania zaangażowali się sąsiedzi, znajomi oraz funkcjonariusze policji.  Patrol szybko natrafił na niepokojący ślad – w zaroślach leżała porzucona torba 15-latki, a kilkaset metrów dalej, w  bagnie nad kanałem Ostródzko-Elbląskim, znaleziono nagie zwłoki dziewczyny

Śledczy ustalili, że zabójca czekał na gimnazjalistkę na drodze przy lesie. Tam rzucił się na nią, ogłuszył ciosem w głowę, brutalnie zgwałcił, a następnie zamordował.

Mieszkańcy Lepna są przerażeni tą okrutną zbrodnią i drżą o życie swoich dzieci. Jak jednak zapewniają policjanci, śledztwo jest w toku. – Nad sprawą pracuje specjalna grupa policjantów kryminalnych z kilku komend. Policjanci zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków – uspokaja asp. Krzysztof Nowacki z policji w Elblągu. W niedzielę policja zatrzymała w związku z tą sprawą 64-letniego mieszkańca sąsiedniej gminy Zajewo.

- W poniedziałek przed południem zatrzymany mężczyzna został przewieziony na przesłuchanie do prokuratury - powiedziała Iwona Piotrowska z prokuratury rejonowej w Elblągu. Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna usłyszy zarzuty, gdyż policja nie chce udzielać żadnych komentarzy dla dobra śledztwa.

Natasza Lasky

Zobacz także:

14-latki z Krakowe wypiły alkohol z rozpuszczalnikiem!

Jedna z gimnazjalistek jest w śpiączce.

Pijana matka podała 5-latkowi antydepresanty! PRAWIE GO ZABIŁA!

Tylko cud sprawił, że nie doszło do tragedii.

Komentarze (105)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 13:27
Miała 15 lat więc nie był pedofilem, a pederastą! Ludzie czytajcie książki.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 10:05
NIECH UMIERA W CIERPIENIACH jak ta dziewczynka ja boje sie o swoje dzieci cos strasznego ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 00:46
Jak złapią tego gwałciciela to wsadzić go do więzienia na pare latek. W więzieniu nie dadzą mu tchnąć, bo większość skazańców ma swojego partnerki, żony i dzieci i nietolerują takiego przestępstwa. Jak go po kilka razy dziennie będą posuwać to się nauczy bydlak.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 23:49
takiemu to od razu "KS" czytaj Kara Śmierci i wyrzucić zwłoki za chlewek psom na pożarcie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 16:34
Kastrować takich zwyrodnialców!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo