Zadźgał 19-latkę, bo go rzuciła

Zostawił konającą Agatę z wbitym w głowę bagnetem. Mimo kilku operacji nie udało się uratować dziewczyny.
Zadźgał 19-latkę, bo go rzuciła
04.09.2008

Agata kilka dni temu otrzymała dobrą wiadomość, dostała się na wymarzone studia. Nie udało się jej jednak tym nacieszyć. Paweł K., o 8 rano, przez wybitą w oknie szybę, wtargnął do pokoju swojej byłej dziewczyny. Nie przeszkadzało mu, że w mieszkaniu jest jej starsza siostra Daria i matka.

Paweł miał w ręku bagnet. Zaczął nim dźgać na oślep w kierunku Agaty, przestał dopiero wtedy, gdy broń utkwiła w jej głowie. W tym czasie siostra i matka dziewczyny dzwoniły po policję i pogotowie. Porzucony kochanek uciekał cały we krwi. Na szczęście nie udało mu się zbiec daleko. Został zatrzymany kilka ulic dalej, trafił do tego samego szpitala, co dziewczyna.

Podczas gdy lekarze próbowali uratować Agacie życie, kilka pięter wyżej Pawłowi zszywano rękę, którą zranił sobie podczas forsowania szyby. Po zabiegu trafił od razu do aresztu, grozi mu dożywocie. Lekarzom nie udało się uratować dziewczynie życia. Miała przebite nerki, płuco, rany na brzuchu i twarzy.

Powód, dla którego Paweł zaatakował Agatę, był prozaiczny - dziewczyna go rzuciła i nie mógł znieść rozstania.

Polecane wideo

Komentarze (278)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2009 12:16
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]kasiula730[/b] tą rękę to powinni mu od razu uciąć na żywca a nie zszywać [/quote] jeden z lekarzy ktory miał w tym czasie dyzur odmowil zaszycia mu ran. [/quote] no i dobrze. Jestem podła...wiem, ale ja bym palcem nie kiwnęła w stronę 'dobra' tego sprawcy.[/quote] Popieram , zostawiła bym żeby zdechł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2009 21:28
pojeb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2009 14:40
[quote="Gosc"][quote][b]kasiula730[/b] tą rękę to powinni mu od razu uciąć na żywca a nie zszywać [/quote] jeden z lekarzy ktory miał w tym czasie dyzur odmowil zaszycia mu ran. [/quote] no i dobrze. Jestem podła...wiem, ale ja bym palcem nie kiwnęła w stronę 'dobra' tego sprawcy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2009 22:30
chore
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2009 15:55
[quote="kasiula730"]tą rękę to powinni mu od razu uciąć na żywca a nie zszywać [/quote] jeden z lekarzy ktory miał w tym czasie dyzur odmowil zaszycia mu ran.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie