Masowo obrzezają 12-letnich Filipińczyków! BÓL, KREW, ŁZY...

Miasto, w którym odbywa się obrzezanie chłopców, chce zostać wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.
Masowo obrzezają 12-letnich Filipińczyków! BÓL, KREW, ŁZY...
11.05.2011

Na Filipinach, w mieście Marikina odbywa się masowe obrzezanie 12-letnich chłopców. Miasto chce w ten sposób zostać wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa - Rekord jest pobijany w Parku Sportowym i jego celem jest to, aby obrzędowi zostało tu poddanych co najmniej 1500 chłopców - tłumaczy Del De Guzman, przedstawiciel miasta.

obrzezanie na filipinach

Każdy młody Filipińczyk ma dołączony do ręki numer. Dzięki temu lekarze wiedzą, ilu chłopców zostało już poddanych obrzezaniu. I ilu jeszcze potrzeba do pobicia rekordu…

obrzezanie na filipinach

Fotografie wykonane podczas zabiegu pokazują wyraźnie cierpienie chłopców. Ci, którzy obrzezanie mają jeszcze przed sobą, patrzą z przerażeniem na to, co ich czeka. Niektórzy zasłaniają oczy i są trzymani przez rodziców lub pielęgniarki. Inni krzyczą z bólu i płaczą.

obrzezanie na filipinach

Zobacz także:

13-latek zgwałcił 9-latka, a wszystko nagrywał jego kolega! OBRZYDLIWOŚĆ!

Film z szokującymi scenami brutalnego seksu można było kupić w szkole za 10 zł.

Urodziła dziecko na warszawskim dworcu! NIE CZUŁA, ŻE ZBLIŻA SIĘ PORÓD?!

Mama i noworodek są pod opieką lekarzy i czują się dobrze.

Polecane wideo

Komentarze (64)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2024 20:57
Biedni chłopcy 😞😭
odpowiedz
G_S (Ocena: 5) 02.11.2013 10:08
Makabryczne . Jako mężczyzna nawet sobie nie wyobrażam bycia obrzezanym . Przecież takim obrzezanym penisem nic się nie czuje - tak jak napletkiem od strony zewnętrznej która ciągle obciera się o ubranie . A po drugie - z punktu widzenia kobiety - mieć włożony pod pępek obrzezaną główkę penisa która obcierała się o wnętrze toalety - obrzydliwe . Zauważcie ,że kraje obrzezane mają problem z plagą AIDS . Wiem , ze wymyślono obrzezanie , aby mężczyźni swoimi mało czułymi obrzezanymi penisami gwałcili podbite narody - ale nie jesteśmy jakimiś Arabami , którzy szukają ciasnych dziewic . I nikt nie walczy z tym barbarzyństwem . A w USA obrzezanie było tak popularne , bo ich porypani purytanie walczyli z plaga masturbacji oraz oczywiście biznes - specjalne mięciutkie majtki - biznes się kręci .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 20:21
dlaczego tego wszystkiego nie zatrzymacie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 01:05
Przesadzacie , 80% ludzi w USa jest obrzezanych i nie tylko . nie jest t ani grozne a wrecz czasami konieczne . Co innego obrzezanie dziewczynek zardzewiala igla na srodku pola takie obrzezanie nie sluzy niczemu dobremu wrecz przeciwnie .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2011 16:56
to jest normalnie nie do pomyślenia niech temu prezydentowi jaja amputują hvjowi pi3rdolonemu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie