7-latka zrobiła sobie operację plastyczną! ZA POZWOLENIEM RODZICÓW (Zdjęcia "przed" i "po")

Rodzice dziewczynki bali się, że ich córka byłaby w przyszłości wyśmiewana z powodu odstających uszu!
7-latka zrobiła sobie operację plastyczną! ZA POZWOLENIEM RODZICÓW (Zdjęcia "przed" i "po")
23.04.2011

W dzisiejszych czasach trudno nie odnieść wrażenia, że nadrzędną wartością staje się wygląd. Współczesne nastolatki coraz rzadziej plotkują o rówieśnikach lub rozmawiają o swoich pasjach. Tematem numer jeden są ubrania, kosmetyki, projektanci, trendy i wszystko to, co sprawia, że będziemy wyglądać lepiej. I nic w tym dziwnego, bo taki styl życia lansują media, którym naprawdę trudno się oprzeć.

Niestety doprowadza to do sytuacji, kiedy niezadowolone ze swojego wyglądu kilkuletnie dziewczynki poddają się operacjom plastycznym. Tak było w przypadku 7-letniej Samanthy Shaw.

Dziewczynka uważała (a może bardziej jej mama?), że jej uszy nie wyglądają zbyt dobrze, dlatego postanowiła je poprawić. Co najciekawsze, do tej pory nikt jej z tego powodu nie dokuczał. Rodzice uznali zabieg za pewnego rodzaju prewencję – teraz mają pewność, że ich córeczka w przyszłości nigdy nie będzie wyśmiewana z powodu odstających uszu.

Na zdjęciu powyżej widzicie zmianę, jaka zaszła po zabiegu. Uszy bardziej przylegają, a prawe nie jest już zagięte. Mamy jednak nieodparte wrażenie, że to dopiero początek przemiany małej Samanthy. Kiedy zaczyna się przygodę z chirurgią plastyczną tak wcześnie, trudno będzie oprzeć się kolejnym „niezbędnym” zabiegom…

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Koniec świata jest coraz bliżej! MAMY 10 DOWODÓW

Apokalipsa jest naprawdę blisko. To pewne!

Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA

Bestia bez serca! Umyślnie skazał swojego pupila na śmierć w męczarniach.

Komentarze (188)

Ocena: 5 / 5
meme (Ocena: 5) 20.06.2014 08:01
To nie jest typowa operacja plastyczna nosa czy tego typu, jakie robią sobie celebryci itp. Dobrze, że rodzice o to zadbali. Rzeczywiście, jest to sporym mankamentem, tak jak poprzednicy pisali- nie można spiąć włosów no i ogólnie rzecz biorąc zmienia to generalny kształt i wygląd twarzy. W Polsce coraz częściej praktykuje się tego typu zabiegi, ale przeważnie już u dorosłych, bo z tego co wiem to dość spory wydatek. Ciężko się akceptować jeżeli nasz wygląd bardzo odbiega od normy.. coś o tym wiem, bo mam tragiczne zęby, co nie raz mnie krępuje i jest powodem moich kompleksów. Moim zdaniem rodzice postąpili dobrze plus pewnie mieli kasę. Gdyby moi tak interesowali się mną kiedy miałam 6-10 lat, teraz nie miałabym takich problemów jakie mam. Tak że sądzę że są rozsądni i dbają o córkę ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2014 16:55
No i bardzo dobrze, nie wiecie co to znaczy mieć odstające uszu, jak bardzo to przeszkadza, dziewczyna nawet nie moze sobie wlosow w kucyka spiąć bo się wstydzi. Sama mam ten kompleks od dziecka
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 11.01.2013 22:03
Szkoda,że moi rodzice tacy nie są. :( mam naście lat (pełnoletnia jestem) i mam odstające uszy.. mimo tego,że byłam w miss polski ludzi i tak się ze mnie śmieją,że mam odstające uszy, po za tym to nie jest miłe uczucie.. ciągle chodzić w rozpuszczonych włosach i nawet ich ładnie upiąć nie możesz,bo widać uszy..;/ masakra..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 18:00
ja *****dole jaka ochydna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2011 11:09
SUPER! Jakby moi rodzice byli tacy rozumni to bym była mniej znerwicowanym i akceptujacym sie człowiekiem! BRAWO DLA TYCH RODZICÓW!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo