Koniec świata jest coraz bliżej: MAMY 10 DOWODÓW (Coś dla odważnych)

Apokalipsa jest naprawdę blisko. To pewne!
Koniec świata jest coraz bliżej: MAMY 10 DOWODÓW (Coś dla odważnych)
24.04.2011

Ostatnimi czasy media na całym świecie coraz częściej donoszą, że zbliża się nieubłaganie koniec świata. - Trudno się temu dziwić. Przyszło nam żyć w czasach, kiedy każdy kolejny rok, miesiąc, a nawet dzień przynoszą kolejne fakty i informacje, które mogą rodzić dramatyczne pytania o jutro. Lęk budzą w nas dziś zarówno zagadnienia dotyczące dynamicznie zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, jak i kolejnych wątpliwych "atrakcji", jakie funduje nam natura – informuje serwis niewiarygodne.pl.

I choć sceptycy powiedzą, że koniec świata był przepowiadany już wielokrotnie, to jak wytłumaczyć dziwne wypadki, które miały miejsce w ostatnich miesiącach? Oto 10 dowodów na to, że Apokalipsa jest coraz bliżej…

krater

Masowe wymieranie zwierząt

Pierwsze niepokojące informacje na temat spadających z nieba martwych ptaków pojawiły się 31 grudnia 2010 r. Wtedy odkryto ich tysiące w małej amerykańskiej miejscowości Beebe, w stanie Arkansas. Ten sam schemat powtórzył się następnie w Luizjanie oraz w stanie Maryland, gdzie odkryto 2 miliony martwych ryb. Setki tysięcy śniętych ryb odnaleziono także w jednym z kalifornijskich portów w okolicach Los Angeles. Masowe wymieranie zwierząt bezradnie obserwowali także Szwedzi, Brazylijczycy i Włosi.

- Niewykluczone, że czeka nas katastrofa większa niż ta, która doprowadziła do zagłady dinozaurów – informuje serwis niewiarygodne.pl.

Rozstępująca się ziemia

Nie wiadomo z czego to wynika, ale przez ostatni rok w różnych rejonach globu pojawiały się w ziemi ogromne kratery, które dosłownie „zasysały” całe ludzkie siedliska. W połowie 2010 roku zapadło się gigantyczne skrzyżowanie w Gwatemali. Potem na przełomie października i listopada odnotowano podobny przypadek w Niemczech, w niewielkiej miejscowości Schmalkalden - gigantyczna wyrwa miała promień 30 metrów i 25 metrów głębokości. Takie same incydenty miały również miejsce w RPA, Peru i Boliwii.

zdeformowane zwierzęta

Zdeformowane zwierzęta

Przez ostatnie miesiące przyszło na świat mnóstwo zdeformowanych zwierząt: z kilkoma kończynami, głowami lub zrośniętych tułowiem. Z jednej strony przyczyną takiego stanu rzeczy jest wzrost poziomu zanieczyszczeń, który ma ogromny wpływ na faunę i florę; z drugiej jednak – na masową skalę prowadzone są eksperymenty z klonowaniem. Ludzie coraz zuchwalej bawią się w Stwórcę…

trzęsienie ziemi

Konflikty i wojny

Niepokoje obecne w Tunezji, Libii i Egipcie wciąż rozprzestrzeniają się na kolejne kraje. Konflikty te przewidział już Nostradamus: „"Fałszywa trąbka skrywająca szaleństwo sprawi, że Bizancjum zmieni swoje prawa. Z Egiptu pójdzie naprzód człowiek, który zażąda wycofania rozporządzenia, wymiany pieniędzy i zmiany standardów."

Trzęsienie ziemi w Tybecie

14 kwietnia 2010 roku chińską prowincję Qinghai nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 6,9 stopni w skali Richtera. Zginęło wtedy 2 tysiące osób, a 12 tysięcy zostało rannych. Większość ludzi, którzy mieszkali w rejonie epicentrum trzęsienia ziemi zostało bez dachu nad głową i środków do życia. Ponad 90% budynków uległo całkowitemu zniszczeniu.

Trzęsienie ziemi w Japonii

Ostatnie trzęsienie ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera, które nawiedziło Japonię, zaliczane jest do największych wstrząsów w historii. Eksperci nie mają jednak żadnych wątpliwości, że tragedia, która wydarzyła się w Kraju Kwitnącej Wiśni, to zaledwie przedsmak tego, co czeka mieszkańców Ameryki. Zdaniem badaczy podobny kataklizm może już wkrótce nawiedzić Los Angeles, San Francisco i Nowy Jork. - Może się to stać w każdej chwili. Nie byłbym zaskoczony, gdyby to było jutro. Możemy tego oczekiwać w każdym momencie, nie wiemy tylko kiedy i gdzie – twierdzi sejsmolog Won-Young Kim.

asteroida

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi to proces, który oznacza zamianę północnego pola magnetycznego z południowym. - Naukowcy alarmują: pole magnetyczne bieguna północnego podlega coraz gwałtowniejszemu przemieszczaniu. Według specjalistów, zmierza ono obecnie w kierunku Syberii z prędkością ok. 59 kilometrów rocznie – informuje niewiarygodne.pl. Podobne zjawisko miało ostatnio miejsce ok. 780 tysięcy lat temu, przez co wiele osób upatruje w tym rychłego końca świata.

Asteroida Apophis

Rosyjscy uczeni z uniwersytetu w Petersburgu twierdzą, że 13 kwietnia 2036 roku w Ziemię uderzy asteroida 99942 Apophis. – Asteroida zbliży się do Ziemi na odległość 37,000 kilometrów – informuje Novosti Leonid Sokołow, profesor z uniwersytetu petersburskiego. Uczony dodał także, że skutki takiej kolizji byłyby dużo poważniejsze niż te, które wywołała 15-kilometrowa planetoida odpowiedzialna za tzw. "wymieranie kredowe". Asteroida, która spadła wówczas w miejsce znane jako "krater Chicxulub", położone obecnie na Półwyspie Jukatan, częściowo pod wodami Zatoki Meksykańskiej, odpowiedzialna jest m. in. za zmiany klimatyczne i zagładę dinozaurów.

Sygnały z kosmosu

Podczas odbywającej się niedawno konferencji astronomów w Glasgow, poinformowano o odbieranych z kosmosu dziwnych sygnałach, które zupełnie nie pasują do znanych dotąd wzorców. Z dotychczasowych ekspertyz wynika, że w sąsiedniej galaktyce znanej jako M82 znajduje się kosmiczny obiekt, który emituje fale radiowe w nieznany dotychczas sposób.

- Obiekt uaktywnił się bardzo gwałtownie w ciągu kilku dni i nie wykazuje żadnych oznak zanikania od pierwszych miesięcy istnienia – tłumaczy Tom Muxlow z Jodrell Bank Centre for Astrophysics i dodaje: - Nie mamy pojęcia, co to jest…

słońce

Ogromna aktywność Słońca

Jak donoszą naukowcy z Narodowego Centrum Badań Kosmicznych, Słońce wchodzi właśnie w fazę wzmożonej aktywności. Co to oznacza dla nas? W maju 2013 roku do Ziemi może dotrzeć zabójcza energia, która wywoła silne burze elektromagnetyczne i wyładowania pola magnetycznego. W jednej chwili przestaną więc działać pociągi, tramwaje, metro, windy, telefony, radio i telewizja. W końcu zabraknie też wody, a ludzkość całkowicie pogrąży się w chaosie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA

Bestia bez serca! Umyślnie skazał swojego pupila na śmierć w męczarniach.

Zgwałcił staruszkę, dostał tylko 3,5 roku więzienia! GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Sąd uznał, że gwałciciel działał w warunkach ograniczonej poczytalności.

Polecane wideo

Komentarze (342)

Ocena: 4.99 / 5
gość (Ocena: 1) 17.01.2019 22:54
Ludzie sami sobie zgotują koniec świata. Nienawiścią, zazdrością, ciągła walką i rywalizacja o władze i pieniądze.
odpowiedz
Braivic (Ocena: 5) 09.11.2015 20:45
Koniec świata już był, jesteśmy chodzącymi trupami :p ps. koniec świata będzie wtedy jak skleją komputer kwantowy, sztuczna inteligencja która stanie się niezależna lub powybijamy się nawzajem, pozdro .. -,-
odpowiedz
majka (Ocena: 5) 15.12.2014 19:08
czytając komentarze widzę taką dziwną zależność - im wyższy stopień nawiedzenia tym niższy poziom wypowiedzi (+ zerowa znajomość podstaw ortografii)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2014 08:19
Jest już 2014 rok a nadal żyjemy jak to możliweXD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2013 12:05
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha... Tsaa, napewno bedzie koniec swiata w 2012 skoro jestr maj 2013 xDDDD
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie