Zgwałcił staruszkę, dostał tylko 3,5 roku więzienia! GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Sąd uznał, że gwałciciel działał w warunkach ograniczonej poczytalności
Zgwałcił staruszkę, dostał tylko 3,5 roku więzienia! GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ?
07.04.2011

Do tego okrutnego zdarzenia doszło 9 maja 2010 roku. 29-letni Tomasz O. pił alkohol w domu swojego znajomego – schorowanego 40-latka po dwóch zawałach. Nagle Tomasz O. wpadł w szał i rzucił się na kolegę. Napadnięty mężczyzna nie mógł się bronić ze względu na słaby stan zdrowia. Napastnik okładał swojego kompana pięściami i groził mu nożem.

Świadkiem zajścia była 70-letnia matka ofiary, błagająca o litość dla swojego syna. Wtedy Tomasz O. zaatakował niewinną kobietę. Podczas gdy półprzytomny 40-latek próbował podnieść się z podłogi, jego kolega gwałcił staruszkę.

Po wszystkim agresywny 29-latek opuścił mieszkanie znajomego, a poniżona starowinka zawiadomiła o przestępstwie policję. Podejrzanego udało się zatrzymać już następnego dnia.

Proces Tomasza O. odbywał się za zamkniętymi drzwiami sądu. „Gazeta Krakowska” poinformowała, że biegli lekarze sądowi uznali bezdusznego 29-latka za niepoczytalnego w chwili popełniania czynu. W efekcie brutalny gwałciciel otrzymał karę 3,5 roku więzienia, co wydaje się skandalicznie niskim wyrokiem w obliczu krzywdy, jaką poniosły ofiary.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Zobacz także:

Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!

Decyzję o wyjawieniu całemu światu swojego wstydliwego pochodzenia kobieta podjęła po tym, jak usłyszała w mediach o rodzeństwie, które planuje mieć wspólne dziecko i wcale się tego nie wstydzi!

To nie lalka, to ŻYWE DZIECKO! Eden Wood ma 6 lat, a jest gwiazdą wyborów miss!

Wśród uczestniczek amerykańskich konkursów piękności nie ma większej gwiazdy. Jej kariera już kosztowała rodziców prawie pół miliona złotych, ale inwestują dalej!

Polecane wideo

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 00:41
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 19:39
Zabiłabym gnoja za coś takiego! Mam nadzieje że w więzieniiu się z nim zabawią...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 23:04
takiemu to bym jaj obcięła tępym nożem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 22:31
takiemu to nogi rece i fiuta trzeba obciąć albo a gilotyne skazac- powinny powrócic takie formy kary bo ludziom sie w głowach przewraca, przynajmniej przed kara cielesną a nie psychiczną mozliwe ze potencjali przestępcy baliby sie bardziej i zastanowili przed czynem a tak w dzisiejszych czasach jedyna karą są kary umysłowe i co zmniejszyła się ilosć przestępców?? nie. coraz wiecej swirów a przez ogrom wiadomosci i mozliwosci człowek zaczyna swirowac i czasami popada w takie doły ze juz nie jest sobą i robi zeczy niewyobrazalne jak gwałcenie staruszki. jedynym sposobem jest chyba mowienie o tym i propagowanie. czowiekowi jest potrzebna kontrola i granice i to ze jest tak nas duzo ma nam pomóc bo sami nawzajem mamy sie kontrolowac. teraz w dzisiejszych czasach pewne granice zostały załamane i skutk isa jakie sa, człowiek szczesliwy ta bezpieczny a bezpieczny to ze stabilnym kregosłupem moralnym a to z kolei buduje sie przez wspólnote społeczną i zasady. tak iwec zasady zasady i jeszcze raz zasady a bedziemy szczesliwsi.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 13:47
szkoda mi jej.... ale z drugiej strony pomyślcie czy 29 latek mógł chcieć zgwałcić starrą kobiete nie wydaje mnie się żeby była jakaś atrakcyjna dla niego to już predzej jakiś inny zwalił na niego wine
odpowiedz

Polecane dla Ciebie