Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA

Bestia bez serca! Umyślnie skazał swojego pupila na śmierć w męczarniach.
Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA
07.04.2011

Trzy lata temu pewien mieszkaniec Słosinka (małej wsi w województwie pomorskim) postanowił na dłużej opuścić rodzinne strony. Od tego czasu nie odwiedzał swojego mieszkania w bloku należącym do PKP. Niedawno sąsiedzi mężczyzny odkryli, że z jego łazienki przecieka woda i zgłosili problem w administracji.

Na początku zarząd spółdzielni mieszkaniowej próbował skontaktować się z właścicielem lokum, ale niestety na próżno. W obecności wszystkich lokatorów budynku otwarto mieszkanie, aby ustalić przyczynę usterki. Tam dokonano makabrycznego odkrycia.

W mieszkaniu unosił się odrażający zapach, a na podłodze w łazience leżały wysuszone szczątki psa. Jak wstępnie ustaliła policja, zwierzak został skazany na powolną śmierć głodową. Przez kilkanaście dni bezbronny pies przebywał w małym, zamkniętym pomieszczeniu, bez jedzenia i picia. Teraz policja poszukuje właściciela mieszkania. Zostanie mu postawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami.

- Znamy nazwisko lokatora. Teraz ustalamy jego miejsce pobytu. Prawdopodobnie przebywa na terenie gminy Miastko. Dzisiaj oficjalne zawiadomienie w tej sprawie ma złożyć pracownik PKP – na łamach gazety wypowiedział się Rafał Burnicki, zastępca komendanta Komisariatu Policji w Miastku.

Śmierć niewinnego psiaka wstrząsnęła całym Słosinkiem. Mieszkańcy wsi nie mogą zrozumieć, dlaczego mężczyzna pozwolił na to, aby jego pupil wyzionął ducha w straszliwych męczarniach.

Natasza Lasky 

Zobacz także:

Lalka uczy kilkuletnie dziewczynki karmienia piersią. STANIK W ZESTAWIE!

Dołączony do zabawki biustonosz ma rozmiar 0 oraz specjalne czujniki, które odpowiadają za karmienie!

Z Ruchalskiego w Kowalskiego: Jak zmienić fatalne nazwisko? PRAWDZIWE HISTORIE

Co roku swoje dane osobowe zmienia kilkadziesiąt tysięcy Polaków.

Komentarze (97)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 00:39
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2011 15:44
na dożywocie go wziąść!!!jaki głupol z tego "właściciela"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2011 14:53
Na dorzywocie tego głupiego właściciela !!!!!! biedny piesek :((((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 16:08
biedny piesek..... własciciela powinni zamknać i mam nadzieje ze nie ma i nie bd miał dzieci bo skoro psem się zając nie umie to i przy dziecku bedzie nieodpowiedzialny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2011 12:43
na takich ludzi brak słów ... eh ;((
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo