Wybory Miss Więzienia: Najpiękniejsza okazała się 19-letnia MORDERCZYNI!

W konkursie wygrała 2 tys. zł, które wyda w więziennym sklepie…
Wybory Miss Więzienia: Najpiękniejsza okazała się 19-letnia MORDERCZYNI!
04.04.2011

Chyba każda dziewczyna chciałaby zostać miss. Docenienie urody to bardzo sympatyczny moment. Pod warunkiem, że po ukoronowaniu, odebraniu nagród i błyskach fleszy nie trzeba wrócić do celi - a taki właśnie los spotkał laureatkę brazylijskich wyborów Miss Więzienia.

Zwyciężczynią została 19-letnia Rebecca Rhaysa Suelen Guedesin, która odsiaduje wyrok za morderstwo. - To dla mnie ogromny zaszczyt być docenioną przez strażników i więźniów, ale za chwilę zdejmę piękną suknię i wrócę do więziennej rutyny - mówiła po ogłoszeniu wyników.

Do konkursu stanęło 12 kandydatek. Oprócz urody, oceniano także ich dobre zachowanie i wiedzę ogólną. Rebecca cieszy się, że zyskała uznanie, ale teraz koncentruje się na czymś zupełnie innym. Twierdzi, że jest niewinna i dlatego złożyła apelację od wyroku.

Miss Więzienia wygrała możliwość uczestniczenia w szkoleniu zawodowym oraz równowartość ok. 2 tys. złotych. Pieniądze będzie mogła wydać w więziennym sklepie. Pierwsza i druga wicemiss również otrzymały bony na zakupy.

Imprezę zorganizowano pod patronatem brazylijskiego Ministerstwa Rozwoju Społecznego i Praw Człowieka. Zdaniem urzędników, to dobry sposób na integrację więźniów ze społeczeństwem oraz urozmaicenie szarego życia skazanych.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

OWCOPIES: Owca urodziła szczeniaka! Co za dziwadło!

Czasem natura naprawdę potrafi płatać figle! Ta dziwna krzyżówka budzi w nas lekkie przerażenie...

Obciął głowę 3-letniemu synkowi! TO NIE HORROR, TO MAKABRYCZNA ZBRODNIA

Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie motywy kierowały szaleńcem, który najpierw zabił bezbronne dziecko, a później odebrał sobie życie.

 

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 14:44
i kasa lezie na taka kretynke co zabila czlowieka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2011 02:12
2 od lewej to nie ona , onaa to 3 od lewej bo ma korone . ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 21:05
"urozmaicenie szrego zycia skazanych" , hmm...cos tu jest nie tak. Oni powinni tam chyba odbywac kare, a nie bawić sie na calego. Jezeli takie ciekawe zycie jest w wiezieniach to moze nie placmy podatkow, okradajmy sklep, albo pojdzmy po calosci dochodzmy do swojego celu po trupach (doslownie) najwyzej nas wsadza do wiezienia, a co tam, tam i tak jest fajnie, nie?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 20:46
Wybrana Miss wcale nie jest ładna. Druga od lewej jest najładniejsza, ona powinna wygrać.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 17:00
boo zrobila im lodzika;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo